Kwietniowe "Forum MMA" w Warszawie pod Patronatem Medialnym MMAnews.pl

autor:
01 Grudzień 2015
Kwietniowe "Forum MMA" w Warszawie pod Patronatem Medialnym MMAnews.pl


Już 2-go kwietnia 2016 roku odbędzie się niezwykle ciekawe wydarzenie z punktu widzenia fana mieszanych sztuk walki. „Forum MMA” odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, a przybyli na miejsce będą mogli uczestniczyć m. in. w seminariach szkoleniowych, treningach z zawodnikami i pozostałych atrakcjach.

Pierwsze w Europie wydarzenie w branży MMA o charakterze merytorycznym. Forum MMA jest to główne spotkanie polskiej branży połączone z konferencjami oraz wydarzeniami towarzyszącymi, przeznaczone dla dwóch grup: branżystów oraz osób aktywnie trenujących sporty walki, trenerów personalnych, fanów.

Głównym punktem Forum MMA jest konferencja podzielona na dwie rundy: branżową oraz szkoleniowo-motywacyjną.

W rundzie branżowej m.in. przeanalizujemy ostatnie 12 miesięcy, dowiemy się o planach polskich zawodników, trenerów oraz federacji i managerów na najbliższy rok, ponadto przeanalizujemy rynki zagraniczne oraz omówimy ich wpływ na polską branżę. Poza uczestnikami w rundzie branżowej również wezmą udział Inwestorzy.

Prawdziwą gratką dla uczestników będzie runda Szkoleniowo – Motywacyjna. W jednym miejscu spotkają się zawodnicy światowego formatu, trenerzy oraz najwięksi specjaliści z zakresu odżywania, treningu, suplementacji i motywacji. Konferencja dostarczy Ci unikatowej wiedzy którą będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym do poprawy swoich sportowych wyników. Nabierzesz motywacji do ciężkiego treningu. Ponadto będziesz miał okazję zadań szereg pytań najlepszym zawodnikom polskiej sceny MMA.

Podczas Forum MMA również odbywa się: Gala rozdania Heraklesów za rok 2015, IV zawodowe walki, treningi z zawodnikami oraz panele dyskusyjne.

Szykuje się prawdopodobnie największa impreza tematyczna o sportach walki w Polsce, na której nie może Was zabraknąć! Więcej informacji na stronie organizatora TUTAJ.

Komentarze

 • Viser

  Przepraszam, że nie na temat, ale – Panie Wojtku, przyszedł grudzień, przypomniałem się na emaila w tamtej sprawie 🙂 .

 • W. Mrozowski

  Przypomniałem, czekam na odpowiedź.

 • Viser

  Dziękuję bardzo ; )

 • Typer

  fajnie że wspieracie takie inicjatywy mma