IGF 2015: Oli Thompson znokautował Fernando Rodriguesa Jr. w 2 minuty i zdobył pas japońskiej federacji

31 Grudzień 2015
IGF 2015: Oli Thompson znokautował Fernando Rodriguesa Jr. w 2 minuty i zdobył pas japońskiej federacji


Dobre wieści z Japonii, gdzie przed chwilą walczył Oli Thompson (17-8), zawodnik który wciąż jest na kontrakcie z KSW i ma już nieprzerwaną passę pięciu zwycięstw z rzędu. Stawką pojedynku był pas federacji IGF.

Rywalem Oliego był obiecujący Fernando Rodrigues Jr. (9-2), który do momentu starcia z Anglikiem, odniósł tylko jedną zawodową porażkę. Nie znamy jeszcze dokładnego przebiegu pojedynku, ponieważ transmisja nie była dostępna w internecie. Wiemy natomiast, że Brytyjczyk znokautował Rodriguesa w zaledwie 2:08 pierwszej rundy. Gratulujemy!

Komentarze

 • Pako

  Więc Oli wraca na właściwy tor! Brawooo.

 • Zawodnik32

  Gratulacje dla Oliego, tylko jeżeli zdobył pas to nie będzie mógł walczyć dla KSW chyba ?
  Bardzo lubię Oliego, ale z całym szacunkiem uważam, że tego poziomu, który reprezentuje już nie przeskoczy, raczej nic ” większego nie ugra ”. Ale zawszę będę mu kibicował. 😉

 • pool1892

  Dobra wiadomosc. Mysle ze teraz bylby dobrym rywalem dal Kity, ktrego widzialbym rowniez z McSwenneyem. Ciekawy jestem rowniez rewanzu z Wlodarkiem ale nie wiem jak wyglada teraz sytuacja Oliego po zdobyciu pasa???

 • Zawodnik32

  pool1892 – Kita, Thompson, McSweeney, Graham, może jeszcze Pudzian. Wydaje mi się, że z tych nazwisk powstaną jakieś zestawienia jeżeli Oli będzie mógł walczyć dla KSW.

 • Ro6son

  apropo ostatniej wypowiedzi bedorf-mcsweeney bardzo jaral bym sie tym zestawieniem:)

 • Zawodnik32

  Moim zdaniem McSweeney powinien stoczyć minimum jeszcze jedną walkę w KSW jeżeli walka z Bedorfem miałaby być o pas.

 • Ro6son

  Nie mowie ze nie?