Janusz Dylewski walczył w grudniu na Łotwie i we Włoszech, chce rewanżu za błędną decyzję sędziego w ostatniej walce (+video)

18 Grudzień 2015
4
Janusz Dylewski walczył w grudniu na Łotwie i we Włoszech, chce rewanżu za błędną decyzję sędziego w ostatniej walce (+video)


Janusz Dylewski (2-18) zmienił niedawno strategię i postanowił walczyć za granicą, gdzie czekają na niego kolejne wyzwania oraz potencjalnie lepsze wynagrodzenie. W tym miesiącu walczył na Łotwie a tydzień później we Włoszech.

Przegrany pojedynek z Danielsem Riekstinsnasem (2-0) na gali WFCA – Fight Arena Volume 17, przyjął dokładnie na tydzień przed wydarzeniem. Natomiast o walce we Włoszech, dowiedział się będąc jeszcze na Łotwie.

Jego rywalem na gali Supercombat był (red. debiutujacy?) Raul Catinas. Tym razem pojedynek zatrzymano po 37 sekundach wskutek duszenia, jednak polski zawodnik absolutnie nie zgadzał się z decyzją sędziego ringowego. W rozmowie z MMAnews powiedział:

Mam 20 walk MMA i wiem na ile można sobie pozwolić, sam bym odklepał w razie czego. Najpierw rywal założył duszenie poprawnie i sędzia nie reagował, a ja obijałem go (przetrzymując technikę). Poszedłem po parter, Raul założył duszenie ponownie ale tym razem jedną ręką. Sędzia spojrzał na głowę, miałem delikatne rozcięcie czy raczej zadrapanie, po czym stwierdził że odpływałem.

Zgodziliśmy się na zmianę sędziego tuż przed walką ale ten nie miał pojęcia o parterze. Jeżeli wyciągnąłbym głowę, to dobiłbym przeciwnika młotkami i dlatego chcę rewanżu w kwietniu.

Tymczasem Janusz Dylewski jest już na tropie kolejnego pojedynku, ale o tym niebawem. Poniżej video z walki we Włoszech. Wasze wnioski?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
boohmacher
Gość

Janusz jest zawodnikiem jakim jest ale w tej walce widac ewidentny blad sedziego. Moim zdaniem zdecydowanie za szybkie przerwanie. Wynik powinien byc zmieniony na no contest.

vamos
Gość
vamos

Janusz ewidentnie wygrywał

VitorBelfort
Gość
VitorBelfort

Niesłuszna decyzja. Jak Janusz mówi, że dobiłby przeciwnika młotkami to tak by było. Rewanż się należy.

Billy Boola
Gość
Billy Boola

Tak, Catinas debiutował w MMA. Ale ma solidny rekord w K-1. Jako ciekawostka, przez lata pomagał w przygotowaniach Gustafssonowi i nawet teraz ćwiczy w Allstars.