Paweł Biszczak vs. Christian Baya w walce wieczoru gali FEN 10

02 Grudzień 2015
Paweł Biszczak vs. Christian Baya w walce wieczoru gali FEN 10


Wiemy już kto będzie rywalem Pawła Biszczaka (21-3), najważniejszego zawodnika karty FEN 10 w Lubinie. To młodszy ale dwukrotnie bardziej doświadczony Christian Baya (44-4) z holenderskiego Mike’s Gym.

Urodzony w Ghanie, Baya trenuje w tym samym teamie co kilka światowych gwiazd największego formatu. Dwukrotnie triumfował w turnieju King of Kings, a na koncie ma już dwa zwycięstwa z Polakami: Robertem Rajewskim i Karolem Ładą.

Jest to idealny kandydat dla Pawła Biszczaka, który lubi podnosić sportową poprzeczkę i kilka razy wziął już na barki ciężar walki wieczoru. Tradycyjnie, o starciu wypowiedział się Paweł Jóźwiak:

To jedno z najciekawszych i najsilniejszych zestawień w całej historii walk kickbokserskich na galach FEN. To niesamowite starcie z pewnością zwróci na nas uwagę kibiców i dziennikarzy w całej Europie, bowiem Baya w Holandii, najmocniejszym kickboksersko kraju na Starym Kontynencie, uchodzi za wielką gwiazdę. My przeciwstawimy mu Pawła Biszczaka – najlepszego polskiego zawodnika K-1 i mistrza świata w tej formule z ubiegłego roku. Już dziś warto kupić bilety na naszą styczniową galę, żeby móc na żywo obejrzeć ten pojedynek.

Bilety na galę FEN 10 Gold Edition są dostępne m. in. na www.eventim.pl i www.kupbilet.pl.

Komentarze

  • LUXED_pl

    Bardzo fajnie oglądało się występ Pawła we Wrocławiu. Powodzenia!

  • fidley

    Ciężkie wyzwanie przed Pawłem, będzie ciekawie