Paweł Pawlak odszedł z Gracie Barra Łódź

autor:
09 Grudzień 2015
Paweł Pawlak odszedł z Gracie Barra Łódź

pawlak-scrum-600

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu walki na ACB, były zawodnik UFC Paweł Pawlak (11-2) zdradził w rozmowie z portalem mmaoctagon.pl, że w związku z konfliktem z głównym szkoleniowcem Marcinem Rogowskim, opuszcza szeregi Gracie Barra Łódź. Do lutowego pojedynku najprawdopodobniej będzie przygotowywał się w klubie Bone Breakers Zgierz.

Postanowiłem rozstać się z Gracie Barra Łódź, ponieważ było tam za dużo konfliktów, które niszczyły mi głowę i nie mogłem się skupić na przygotowaniach. Nie wierze w duet Rogowski-Zaborowski, straciłem zaufanie do tego pierwszego i nie było sensu dalej w to brnąć.

Paweł Pawlak odnosił największe sukcesy pod skrzydłami Marcina Rogowskiego. Zwyciężył w 10 zawodowych pojedynkach i dostał się do UFC, gdzie stoczył 3 walki. W debiucie przegrał przez decyzję z Peterem Sobottą. W drugim występie, na UFC w Krakowie dał niesamowite show i pokonał Sheldona Westcotta. W ostatnim występie dla amerykańskiego potentata przegrał po bezbarwnym pojedynku z Leonem Edwardsem i został zwolniony z kontraktu. Teraz zawalczy na warszawskiej gali Absolute Championship Berkut w lutym 2016-go roku.

Komentarze

 • Pinkman

  Powodzenia Paweł !

 • moon

  Jeżeli stracil zaufanie do trenera to tylko może mu wyjść na dobre. Trudno się pracuje ze skonfliktowaną osobą na macie.

 • vamos

  szkoda ze nie do Olsztyna. powodzenia

 • adamus

  moon w pełni się zgadzam, słuszna decyzja, to nie ą zmiany dla zachcianki tylko dla dobra osobistego zawodnika a trener bądź co bądź niech się ogarnie do aż huczy od dawna o nim w środowisku

 • Cain

  dobrze że nie do Ankosu