Plejada polskich fighterów na warszawskiej edycji ACB 29 już 6 lutego

08 Grudzień 2015
Plejada polskich fighterów na warszawskiej edycji ACB 29 już 6 lutego


Trzy razy Torwar w ciągu niespełna dwóch miesięcy to nie może być przypadek. Federacja Absolute Championship potwierdziła nasze wcześniejsze doniesienia na temat warszawskiej edycji w pierwszym kwartale 2016. To nie koniec rewelacji, bo na wstępnej karcie walk wielu topowych polskich fighterów.

Informacja prasowa:

Na warszawskiej gali wystąpią czołowi polscy zawodnicy z każdej kategorii wagowej, od wagi ciężkiej po muszą! Już 6 lutego zobaczycie w klatce ACB m.in. ciężkiego Michała Andryszaka (14-6), półciężkich Tomasza Janiszewskiego (5-5) oraz powracającego Wojciecha Orłowskiego (3-7), średniego Adama Zająca (8-2-1), półśrednich: byłego zawodnika UFC Pawła Pawlaka (11-2) oraz perspektywicznego Emila Różewskiego (6-1), lekkiego Adriana Zielińskiego (14-4), piórkowego Armena Stepanyana (1-1), koguciego Damiana Szmigielskiego (6-1) oraz najlepszego polskiego muszego Marcina „BJ” Lasotę (9-2)!

Bilety dostępne TUTAJ. MMAnews zgłasza gotowość do uczestniczenia w powyższym wydarzeniu!

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Coś gdzieś mi się obiło, że może Polsat byłby w to zaangażowany.

 • Zawodnik32

  Gdyby była transmisja w tv byłoby fajnie.
  Andryszak, czekam ! Ogień ! I pilnuj głowy 🙂

 • Kokos80

  ale jaka to czolowka? 3 liga, tak naprawde. sama decyzja gali na Torwarze w obecnej sytuacji, KSW i FEN… jest szokujaca!

  jedynie Pawlak wyglada tutaj ciekawie, ale tez nie wiadomo, z kim go zestawia.

 • Pako

  Jak dla mnie nazwiska które są warte uwagi to : Zając, Pawlak, Zieliński i Lasota.Andryszak ostatnio nie miał zbyt dobrej passy. Jak dla mnie to na Torwar oni jeszcze nie gotowi,lecz z drugiej strony cieszę się że zobaczymy ich znowu w Pl.

 • Macjar90

  Ciekawe czy KSW pozwoliło Longerowi na występ na gali ACB w Polsce?

 • czesty33

  Kurcze, na podboj stolicy w takim terminie gdzie ksw i fen za moment…jesli odniosa polowiczny sukces to bedzie oznaczalo dla ksw gwaltownie przyspieszajacego konkurenta…bo rozpoznawalnosci im brak, poziom walk jest wg mnie bardzo fajny…

 • Kokos80

  wydaje mi sie ze ci zawodnicy maja dosc mocne zaplecze finansowe, stad te dobre przygotowanie fizyczne pod swoje wagi. maja czas i srodki. czasami ogladam te gale i widac ze tam jakis technikow nie ma, ale sa przygotowani na 100%. widac profesjonalizm.

  co do gali to oczywiscie beda pustki, nikogo to nie interesuje, po za srodowiskiem, ktore i tak woli YT.

  to nie jest zadna konurencja dla KSW i FENu, ma slabszych zawodnikow, i to sportowo jak i medialnie.