TFL 8: Łukasz Bieniek vs. Przemysław Fajer i Wojciech Sokólski vs. Krzysztof Drwal na karcie walk

18 Grudzień 2015
0
TFL 8: Łukasz Bieniek vs. Przemysław Fajer i Wojciech Sokólski vs. Krzysztof Drwal na karcie walk


Federacja Thunderstrike Fight League dodała właśnie dwa nowe pojedynki do styczniowej karty walk w Lublinie. Po pierwsze „Łukasz Bieniek vs. Przemysław Fajer” oraz „Wojciech Sokólski vs. Krzysztof Drwal”.

Łukasz Bieniek (5-3) to już sprawdzona opcja TFL i niespełniony mistrz federacji, który przegrał swoją szansę zdobycia pasa TFL w pojedynku z Grzegorzem Szulakowskim. Jego rywalem będzie tym razem Przemysław Fajer (0-2), który swój zawodowy debiut miał właśnie na Thunderstrike w Lublinie. Oto jak skomentował to starcie właściciel Jacek Sarna:

Faworytem jest Łukasz Bieniek, który w klatce TFL czuje się jak we własnym domu. Będzie to jego piąty start na gali Thunderstrike Fight League. Przemek Fajer ma niekorzystny rekord ale pokazał się na TFL1 bardzo dobrze na tle Huberta Szymajdy. Obaj są zdeterminowani do walki i zrobią wszystko by nie zaznać czwartej porażki z rzędu.


Ciekawostką będzie również drugi zawodowy pojedynek młodszego brata Tomasza Drwala – Krzysztofa, który w tym roku miał swój debiut i potwierdził tym samym atut rodzinnych genów. Jego rywalem będzie Wojciech Sokólski (1-1-1), który wraca po półtorarocznej przerwie od zawodowych startów. Walka zakontraktowana w limicie 77 kg.

Bilety są już w sprzedaży w:
– hali MOSIR AL. Zygmuntowskie 4
– klubie K1 TRAINING CENTER ul. Kleeberga 12A
– FORMA GYM Lublin Al. Racławickie 21
– Puławach 781896899
– Kraśniku 788384111
– Białej Podlaskiej 731477007
– oraz pod numerem 788 384 111

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x