Wyniki Rizin FF: "Emelianenko vs. Singh". Gabi Garcia znokautowała rywalkę, Sapp wygrał przez decyzję, Fedor nokautuje w 3 minuty [UPDATE]

31 Grudzień 2015
27

Dołączamy do relacji z drugiego dnia walk gali Rizin FF, przepełnionego wyjątkowo ekscentrycznymi osobowościami azjatyckiej sceny sportów walki. Na deser powrót Fedora Emelianenko.

Finał turnieju wagi ciężkiej:
Muhammad Lawal pokonał Jiri Prochazkę przez KO (uderzenie) 5:09, Runda 1

Druga walka wieczoru:
265 lbs: Fedor Emelianenko znokautował Jaideep Singha przez TKO (uderzenia w parterze) 3:03, Runda 1

Pozostałe pojedynki:
Waga Open: Kaido Hoovelson pokonał Petera Aertsa przez jednogłośną decyzję
160 lbs: Andy Souwer pokonał Yuichiro Nagashimę przez TKO (uderzenia na twarz i korpus) 5:30, Runda 1
Shootboxing Waga Open: Bob Sapp pokonał Tare Akebono przez jednogłośną decyzję
145 lbs: Kron Gracie pokonał Asena Yamamoto przez poddanie (balacha) 4:57, Runda 1
Waga Open: Gabi Garcia pokonała Seini Draughn przez TKO (back fist + G&P) 2:36, Runda 1
K-1 125 lbs: Takeru pokonał Yang Minga przez TKO (uderzenia) 3:00, Runda 2
135 lbs: Soo Chul Kim pokonał Maike Linharesa przez jednogłośną decyzję
180 lbs: Brennan Ward pokonał Kena Hasegawę przez poddanie (duszenie zza pleców) 1:52, Runda 2

Półfinał GP wagi ciężkiej:
Jiri Prochazka pokonał Vadima Nemkova przez TKO (brak sił) 10:00, Runda 1
Muhammad Lawal pokonał Teodorasa Aukstuolisa przez jednogłośną decyzję

112 lbs: Rena Kubota pokonał Jleana Valentino przez poddanie (latająca balacha) 3:31, Runda 2