UFC FN 84: Hector Lombard vs. Neil Magny drugą walką wieczoru na gali w Brisbane

autor:
19 Styczeń 2016
0
UFC FN 84: Hector Lombard vs. Neil Magny drugą walką wieczoru na gali w Brisbane

Foto: mmajunkie.com

Foto: mmajunkie.com


Drugą walką wieczoru na odbywającej się 20-go marca w Brisbane gali UFC FN 84 będzie starcie Hectora Lombarda (34-4-1) z Neilem Magnym (17-4).

Kubańczyk stoczył sześć walk organizacji braci Fertitta. Jego przyjście, jako mistrza Bellatora wiązało się z dużymi oczekiwaniami ze strony nowego pracodawcy. Były judoka zawiódł w debiucie ulegając Timowi Boetschowi. W drugim występie znokautował Rousimara Palharesa i wydawało się, że porażka w premierowym starciu była „wypadkiem przy pracy”. Jednakże w marcu 2013 przytrafiła mu się kolejna obniżka formy w starciu z Yushinem Okamim. Po walce z Japończykiem odniósł trzy wiktorie z rzędu, ale wynik ostatniego występu został zmieniony na „no contest”. Powodem była „wpadka” podczas badań na doping. Przed walką z Joshem Burkmanem Kubańczyk zażywał sterydy, które były na liście zakazanych środków według polityki antydopingowej UFC.

Neil Magny może się pochwalić niezwykle korzystnym bilansem. W 10 ostatnich występach, tylko raz opuszczał oktagon jako pokonany. Do ostatniej porażki doszło w starciu z Demianem Maią na UFC 190. Wśród pokonanych przez zawodnika Grudge Training Center znajdują się tacy zawodnicy jak Erick Silva, Kevin Gastelum.

Oprócz walki Lombard vs. Magny UFC ogłosiło kolejnej starcia, które zobaczymy na marcowej gali w Brisbane:
1. James Te Huna (16-8) vs. Steve Bosse (10-2)
2. Brendan O’Reilly (6-1) vs. Alan Jouban (12-4)
3. Daniel Kelly (10-1) vs. Antonio Carlos Junior (5-1)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o