Alexander Gustafsson przeżywa problemy z motywacją do dalszej walki

18 Luty 2016
4
Alexander Gustafsson przeżywa problemy z motywacją do dalszej walki


W programie The MMA Hour dwukrotny pretendent Alexander Gustafsson wyznał, że ma coraz większe problemy z odnalezieniem powodów dla których powinien dalej walczyć w oktagonie.

Czuję, że mam coraz ciężej ze znalezieniem motywacji. Zdarza się to od czasu do czasu. W niektóre dni jest lepiej, w inne nieco gorzej. Kiedy jest gorzej, tracę radość z treningów, nie odnajduję właściwych powodów. Nie zawsze świeci słońce, nie zawsze czuję się dobrze na macie. Koniec końców to szczęście i motywacja są potrzebne na treningu. Jeżeli nie masz go w sobie, ciężko będzie się zmotywować w tych ostatnich, najcięższych rundach.

Ostatnim, głośnym przypadkiem na polskim rynku był przykład Jana Błachowicza, który przez część fanów został mocno skrytykowany po tym, gdy publicznie wspomniał o braku motywacji do treningów. W obu przypadkach sportowa emerytura nie wchodzi w grę:

Poddanie się nie wchodzi w grę. To po prostu emocje, uczucia. To jest to z czym musisz się na co dzień zmagać jako zawodnik.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adamus
Gość
adamus

tylko nie wiem czy mówienie o tym jest politycznie dobre. bo co innego po walce mnieć chwile załamania a co innego kwestionować swoją motywację. Janek sobie strzelił w kolano, bo pcha się w karierę zawodniczą a narzeka że nie chce mu się tego robić.

Eksporter Zla
Gość
Eksporter Zla

„Poddanie się nie wchodzi w grę. To po prostu emocje, uczucia. To jest to z czym musisz się na co dzień zmagać jako zawodnik.”

Albo nie wchodzi w grę, ponieważ jeszcze nie zarobił dostatecznie dużo…

lumberjack
Gość
lumberjack

Swoje przyjął na głowę i fizycznie i mentalnie. Na pewno te 5 rundówki z JJ i DC odcisnęły na nim swoje piętno, plus szybkie KO od Rumble’a. Dobrze by było jednak, gdyby się pozbierał i dalej walczył. Ma jeszcze trochę do zrobienia w tej dywizji.