UFC FN 84: Łukasz Sajewski doznał kontuzji i nie zawalczy na gali w Londynie [UPDATE]

autor:
16 Luty 2016
UFC FN 84: Łukasz Sajewski doznał kontuzji i nie zawalczy na gali w Londynie [UPDATE]

lukasz-sajewski-wywiad-ufc

Łukasz Sajewski (13-1) doznał kontuzji i nie wystąpi na gali UFC w Londynie. Polak miał zawalczyć z Teemu Packalenem (7-1), ale do starcia ostatecznie nie dojdzie. Informację za pośrednictwem twittera przekazał Tim Leidecker.

Łukasz Sajewski kontuzjowany po raz kolejny. Wypada z walki z Teemu Packalenem na UFC Londyn. „Wookie” walczył tylko 7 razy w przeciągu ostatnich 6 lat.

Łukasz Sajewski przychodził do UFC jako zawodnik z 13-ma zwycięstwami na koncie i wielu wróżyło mu zawrotną karierę w amerykańskiej organizacji. Niestety, już w pierwszej walce napotkał na przeszkodę w postaci Nicka Heina, a jeszcze wcześniej na kontuzję która odwlekła jego debiut. Na UFC FN 69 wyraźnie odstawał przygotowaniem fizycznym i sędziowie nie mieli wątpliwości komu przyznać zwycięstwo.

UPDATE: Jak poinformował manager Paweł Kowalik, do kontuzji Łukasza doszło w piątek i szybko okazało się, że nie ma żadnej możliwości podjęcia wyzwania w Londynie. Teraz, Łukasza Sajewskiego czeka miesiąc przerwy od treningów.

Komentarze