Abu Azaitar podpisał kontrakt z World Series of Fighting

09 Marzec 2016
Abu Azaitar podpisał kontrakt z World Series of Fighting


Głównodowodzący federacją WSOF – Ray Sefo, poinformował o nadchodzącym wzmocnieniu. Wśród trójki nowych fighterów, znalazł się były zawodnik KSW Abu Azaitar (11-1-1-1NC), który dobre kilka miesięcy temu zapowiedział atak na Amerykę.

Za słowami Ray’a Sefo:

Podpisaliśmy również niemieckiego prospekta, którym jestem bardzo podekscytowany. Abu walczył w Europie, na początku w wadze średniej, ale ostatecznie będzie walczył u nas w półśredniej. Azaitar zdobywał doświadczenie walcząc w topowych europejskich organizacjach, w tym KSW i Cage Warriors. To utalentowany striker, gdzie siedem z jedenastu zwycięstw odniósł przez nokaut. Sześć z nich już w pierwszej rundzie. Finalizujemy nazwisko pierwszego rywala i będziemy mieli dla Was więcej szczegółów już niebawem.

Po przygodzie z KSW, Azaitar pozostał aktywny i stoczył dwa zwycięskie pojedynki w 2015 roku. Ostatni na grudniowym ACB, gdzie znokautował Ibrahima Tebilova w niespełna dwie minuty. Pozostała dwójka zakontraktowanych przez WSOF to John „Doomsday” Howard (23-12) i Bryce „Thug Nasty” Mitchell (5-0).

Komentarze

  • Szkoda ze nie zadomowil sie w ACB. W WSOF bedzie walczyl z zawodnikami ktorzy sa dla mnie anonimowi.

  • Drwalu

    ja chyba tylko powtórzę że jakoś nie pasjonuje mnie jego kariera zdecydowanie chętniej śledzę innych zawodników z „polską” historią

  • Zawodnik32

    Ja tam jestem ciekawy jak daleko zajdzie Abu.