ACB: Michał Andryszak zawalczy z DJ-em Lindermanem na gali w Soczi

autor:
16 Marzec 2016
ACB: Michał Andryszak zawalczy z DJ-em Lindermanem na gali w Soczi

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Zawodnik Ankosu MMA Michał Andryszak zmierzy się z najnowszym nabytkiem zakontraktowanym przez Absolute Championship Berkut – DJ’em Lindermanem. Do starcia z Amerykaninem dojdzie 4 czerwca na gali ACB w Soczi.

Michał Andryszak to finalista GP w wadze ciężkiej, który po porażce z Salimgireyem Rasulovem zanotował dwa, przekonujące zwycięstwa. W pierwszym występie na gali w Swarzędzu znokautował w 17 sekund Andrzeja Kulika. Należy nadmienić, że „Longer” w ostatniej chwili zastąpił swojego kolegę klubowego, Jędrzeja Maćkowiaka, który doznał kontuzji na krótko przed pojedynkiem. W kolejnej walce na gali ACB 29 w Warszawie, Andryszak zdominował Bjoerna Schmidieberga (10-6-1) a sędzia widząc przewagę polskiego zawodnika, postanowił zakończyć pojedynek już w pierwszej odsłonie.

Znany z dwóch pojedynków z Michałem Kitą, DJ Linderman w zeszłym roku stoczył trzy walki. Dwie z nich udało mu się wygrać, jednakże w ostatnim występie przegrał przez jednogłośną decyzję z Joshem Copelandem. Informację o pojedynku przekazał portal www.mmarocks.pl

Komentarze