Chris Leben nie zawalczy na gali Bellatora w związku z poważnymi problemami kardiologicznymi

autor:
09 Marzec 2016
2
Chris Leben nie zawalczy na gali Bellatora w związku z poważnymi problemami kardiologicznymi

Chris Leben

Jako uczestnik pierwszego sezonu „TUF-a” i zawodnik, który w UFC stoczył 22 walki, Chris Leben na stałe zapisał się w historii federacji. Jako weteran wielu wojen w oktagonie, „Crippler” od dwóch lat był już na zasłużonej emeryturze, gdzie skupił się na pracy z młodzieżą. Do powrotu zachęcił go Bellator, oferując mu kontrakt, który Chris zaakceptował. Niestety w związku z problemami zdrowotnymi, jego debiut ostatecznie został przeniesiony na bliżej nieokreślony termin.

Leben nigdy nie unikał imprezowego życia i mocno wątpliwe było to, że kiedykolwiek wróci do klatki. Amerykanin przeszedł badania i z jednego wynikło, że ma przerośniętą i zniekształconą lewą komorę serca, co zagraża jego zdrowiu, a nawet życiu. Najprawdopodobniej dojdzie do przeszczepu serca i zmiana trybu życia na pro-sportowy będzie, ostatnim ratunkiem dla byłego fightera.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Editor
4 lat temu

O kurde….

Drwalu
Drwalu
4 lat temu

no to chyba powrót nie zostanie przełożony tylko anulowany? zdrowia życzę i jak zawsze twierdzę że zwykle sprawdza się określenie niech legendy zostaną legendami