Claudia Gadelha oskarża Joannę Jędrzejczyk o "głupie" małpowanie Conora McGregora

27 Marzec 2016
Claudia Gadelha oskarża Joannę Jędrzejczyk o "głupie" małpowanie Conora McGregora

Foto: foxsports.com

Foto: foxsports.com


Od czasu przyjścia Conora McGregora do UFC, najwyraźniej wszyscy porównują zachowania innych do obecnego mistrza wagi koguciej i nie możemy z tym nic zrobić. Podobnie zrobiła właśnie pretendent Claudia Gadelha, która otwarcie emanuje wrogością w kierunku Joanny Jędrzejczyk, a niedawna konferencja „Unstoppable” na pewno nie pomogła ugasić ognia.

Myślę, że ona chce być jak McGregor. McGregor jest bardzo mądry, wie co mówi. Jeżeli on coś powie a ty odpowiesz, wie jak skontrować odpowiedź. A Joanna jest głupia. Tak samo w walce, podchodzi do tego osobiście. Jeżeli podejdziesz do niej jak lew, zamienia się w małego kotka. Tak samo z jej „trash talkiem”. Też podeszłam jak lew, a ona zamieniła się w kotka i nic mi nie powiedziała.

Obie zawodniczki mają już ustalony 8 lipca jako termin rewanżu i tym samym Wielki Finał na zakończenie 23 sezonu TUF’a w którym wzięły udział jako trenerki obozów przeciwnych.

Nie widzę tego jak Joanna miałaby mnie pokonać, gdy ja będę przygotowana walczyć przez 5 rund. Ona jest zawodniczką muay thai z dobrą obroną przed obaleniami. Kiedy położyć ją na ziemi, zmienia się w żółwia. Moja gra będzie opierała się na kopnięciach, uderzeniach bokserskich i muay thai, ale jeżeli pojawi się szansa, sprowadzę ją na ziemię.

Komentarze