Countdown i Embedded vol. 2 do UFC 196 (+video)

02 Marzec 2016
Countdown i Embedded vol. 2 do UFC 196 (+video)


Dzisiejszej nocy obrodziło w wartościowe materiały video, bo w prezencie dostaliśmy pełny Countdown do dwóch walk wieczoru UFC 196 oraz drugą część zakulisowej części Embedded.Komentarze

  • Patrzysz na Holm i widzisz przestraszoną kobietę – takie sprawia wrażenie i to jest genialny przykład jak pozory mogą mylić. Uważam że Tate będzie sukcesywnie rozbijana i nie będzie wstanie zagrozić Holly, która mimo wieku i doświadczenia wciąż się rozwija, pokazując świeżość w oktagonie UFC. Nawet jak walka pójdzie do parteru, to będzie neutralizowana, a nie zdziwiłbym się gdyby coś wyciągnęła.

  • Tate będzie mieć problem z wyczuciem dystansu i jej walka będzie podobna do tej z Cat Zingano. 3-4 runda TKO, o ile tempo nie będzie zbyt wysokie i Hollm nie skończy tego wcześniej. Podobnie będzie z Conorem i Diazem, jak ten drugi wyczuje dystans, to mistrzunio swoje oberwie.

  • Poruszanie się na boki i kontrola oktagonu, to jest klucz do zwycięstwa w walce Asi przeciwko Claudii. Sprawianie aby przeciwnik czuł się niekomfortowo w oktagonie jest nowym elementem gry w dzisiejszym świecie MMA. Poziom jest bardzo wysoki, ale kiedy przeciwnik napotyka się na coś czego się nie spodziewa i nie jest na to gotowy, wówczas przegrywa tak jak Ronda.

  • bql

    Ahh propaganda w najlepszej formie 😀
    Fajnie zmontowany ten countdown. Co do walk, to podobnie jak movieslap obstawiam na Holm. Istnieje prawdopodobieństwo, że Tate się lepiej przygotowała niż ostatnio RR. W końcu miała nieziemski materiał po ostatniej walce świeżutko upieczonej mistrzyni.

    McG vs Nate „Smoky” Diaz? Zdecydowanie obstawiam na rudzielca. Gdyby jeszcze Nate był w gazie, albo miał miesiąc temu walkę…cokolwiek….to jeszcze jeszcze. Z drugiej strony te jego długie łapska i ‚Stockton Slap’ …. Chciałbym to zobaczyć, jak zareaguje Connor 😀 To może być jeden z nielicznych zawodników, którzy jakimś tam cudem trafią do głowy McG podczas walki. Can’t wait!