DJ Linderman podpisał kontrakt z Absolute Championship Berkut

11 Marzec 2016
3
DJ Linderman podpisał kontrakt z Absolute Championship Berkut


Dwukrotny rywal Michała Kity – D.J. Linderman (19-10), właśnie podpisał kontrakt z federacją Absolute Championship Berkut. Amerykanin poinformował nas o tym fakcie, reagując na post z wywiadem który „Masakra” udzielił nam podczas KSW 34.

W krótkiej rozmowie D.J. rzucił nieco więcej światła:

Miałem walczyć 26 marca, ale dzień po podpisaniu umowy powiedziano mi, że nie chcą jednak żebym starł się z Denisem Goltsovem (16-4) podczas jego debiutu ACB, więc dadzą mi innego oponenta. Byłoby miło, gdyby to był Kita 🙂

Panowie mają za sobą niemałą historię, bo w ciągu pół roku stoczyli dwa pojedynki. Jeden zakończony TKO na korzyść Amerykanina oraz jednogłośna decyzja dla Michała. Aż szkoda, że federacja KSW nie pociągnęła wątku do końca, bo długie scenariusze to przecież jej specjalność. Tymczasem, Linderman rozpoczął dodatkowy rozdział zawodowego boksu:

Pieniądze się zgadzają a uderzenia rękawicą 10 Oz nie bolą. To jak sparringi na treningu. Podczas walki stosowałem Superman Punch, bo jest legalne i wygląda zabawnie gdy bokserze nie wiedzą czego się spodziewać.

Więcej szczegółów odnośnie Lindermana w ACB już niebawem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mmamovieslap
4 lat temu

@W. Mrozowski a co z Longerem?

mmamovieslap
4 lat temu

i bardzo dobrze, chętnie go zobaczę z Michałem w drodze o pas ACB.