Federacja KSW odrzuciła ofertę wejścia w struktury Fight Passa UFC

14 Marzec 2016
3
Federacja KSW odrzuciła ofertę wejścia w struktury Fight Passa UFC


Bardzo ciekawa informacja przeniknęła dzisiaj do sieci, wg której UFC zaproponowało naszej rodzimej KSW, wejście w rozbudowaną strukturę VOD, czyli zdobywającego światową popularność Fight Passa.

Wiadomość jako pierwszy opublikował Artur Mazur z wp.pl., dlatego od razu skontaktowaliśmy się z Maciejem Kawulskim z prośbą o rozwinięcie tematu:

UFC bardzo prężnie rozwija Fight Passa i zgłasza się do wszystkich federacji, organizujących profesjonalnie swoje gale. Jako, że my mamy swoją platformę to niespecjalnie było to dla nas korzystne. Poza tym pojawiły się inne przeszkody, które uniemożliwiały nam pracę z innymi dystrybutorami na świecie, więc się nie zgodziliśmy. Chodzi zarówno o KSW TV, jak również o fakt, że sprzedajemy licencje na świat.

Fight Pass regularnie uzupełniany jest o kolejną federacje, a kolejną może okazać się reaktywowany Cage Warriors. Zdecydowanie jest to obecnie najpopularniejsza i największa platforma internetowa, dostarczająca rozrywki w dziedzinie sportów walki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KAT
KAT
4 lat temu

Eksporter Zla jedna z odwrotnie proporcjonalną wielkością do ego 😛

Eksporter Zla
Eksporter Zla
4 lat temu

dwie organizacje z ego proporcjonalnym do swej wielkości, nie dogadają się tak łatwo 🙂

moon
moon
4 lat temu

Zeby sie za pol roku nie okazalo ze wszystkie inne organizacje oprocz KSW wejda w temat i organizacja Kawula i Lewandowskiego zostanie zmarginalizowana…