FEN 11: Pojedynek "Szostak vs. Kowalczyk" na dystansie dwóch rund. Akop oburzony ultimatum od drużyny przeciwnej

04 Marzec 2016
FEN 11: Pojedynek "Szostak vs. Kowalczyk" na dystansie dwóch rund. Akop oburzony ultimatum od drużyny przeciwnej

szostak-fen9

Polskie MMA właśnie cofnęło się do czasów dominacji białego ringu ponad oktagonem i słynnych dwóch rund, które były przedmiotem kpin ze strony fanów. Jak udało nam się dowiedzieć, pojedynek Akopa Szostaka z Tyberiuszem Kowalczykiem na FEN 11, odbędzie się na dystansie 2 x 5 minut.

Wiadomość postanowiliśmy zweryfikować dzwoniąc do Akopa:

Jestem oburzony ultimatum ze strony teamu Kowalczyka. Najpierw deklarowali, że znokautują mnie w 1 rundzie a na 3 tygodnie przed walką przypomnieli sobie, że chcą dwóch rund. To jest amatorskie MMA a nie zawodowstwo.

Postawiony pod ścianą twierdzi, że nie miał wyjścia jak przystać na propozycję:

Usłyszałem, że albo godzę się na 2 rundy albo walki nie będzie. Przyjąłem ją z szacunku do fanów i organizatora, który do końca próbował ratować sytuację. Niestety Tyberiusz podpisał kontrakt z FEN dwa lata temu i tam była mowa o 2 rundach. Skoro mają zamiar mnie znokautować w pierwszej, to nie rozumiem czego się obawiają.

Akop Szostak jednocześnie od wielu miesięcy wskazywał, że wydolność będzie najsłabszym punktem gry „Tyberiana” i właśnie w tym upatruje skandalicznej jego zdaniem zagrywki teamu przeciwnego.

Komentarze