FEN 12: Michał Michalski i Paweł Biszczak w pojedynkach o mistrzowskie pasy

09 Marzec 2016
FEN 12: Michał Michalski i Paweł Biszczak w pojedynkach o mistrzowskie pasy


Federacja Fight Exclusive Night podała kilka szczegółów dotyczących jej dwunastej gali, która odbędzie się 20 maja we Wrocławiu. Jej robocza nazwa to „Feel the Force” (red. Poczuj moc). Tradycyjnie dolnośląska impreza będzie zrobiona z pompą, bo zobaczymy na niej aż dwa pojedynki, których stawką będą mistrzowskie pasy.

To zasłużeni „weterani” federacji FEN Michał Michalski oraz Paweł Biszczak. Michalski (5-1) walczył dla FEN-u trzykrotnie , za każdym razem pewnie zwyciężając swoich rywali. Na co dzień reprezentuje lokalny Rio Grappling Club, a więc przyciągnie rzeszę swoich fanów. Z kolei 30-letni Biszczak od dawna prezentuje światowy poziom kick boxingu, a dla publiczności FEN zrobił to aż cztery razy, inkasując przy tym komplet zwycięstw. W jego wypadku włodarze od dawna mówili już przez pryzmat pasa.

Za słowami Pawła Jóźwiaka:

Paweł i Michał to znakomici fighterzy, którzy swymi dotychczasowymi występami w klatkoringu FEN dowiedli wielkiej sportowej klasy. Nie mamy żadnych wątpliwości, że każdy z nich w stu procentach zasłużył na możliwość walki o pas naszej federacji. Gala FEN 12 we Wrocławiu będzie ku temu najlepszą okazją, ponieważ obaj mieszkają, trenują i mają na Dolnym Śląsku wiernych kibiców.

Bilety są już do kupienia na www.eventim.pl a ich cena zaczyna się od 80 zł.

Komentarze

  • Zawodnik32

    Niech się dzieje….

  • csasas

    Michalski ma potencjał, widzę go w…KSW 🙂