GMC 8: Daniel Skibiński vs Ottman Azaitar na gali w Niemczech

autor:
14 Marzec 2016
GMC 8: Daniel Skibiński vs Ottman Azaitar na gali w Niemczech

Skibiński vs Azaitar GMC 8

Daniel Skibński (6-3) będzie chciał przedłużyć serię zwycięstw poza granicami kraju i zawalczy z niepokonanym Ottmanem Azaitarem (5-0) na gali GMC 8. Wydarzenie z udziałem zawodnika Ankosu MMA i młodszego brata Abu Azaitara odbędzie się 16 kwietnia w niemieckiej miejscowości Castrop-Rauxel.

Daniel Skibiński wygrał trzy pojedynki od czasów porażki na XCAGE 6 z Tomaszem Romanowskim. najpierw pokonał na punkty Ziółkowskiego, później Kaluszewskiego oraz Rafała Lewonia. Teraz czeka go ciężkie starcie z Azaitarem na gali GMC 8.

Ottman Azaitar w zawodowym MMA zadebiutował dwa lata temu. Przez ten czas stoczył pięć pojedynków, gdzie każdy z nich zakończył przed czasem. W ostatnim występie na FFC – Fair FC 4, zastopował Ramunasa Paliunisa w nieco ponad minutę. Zdecydowanie pojedynek na który polscy fani powinni zwrócić szczególną uwagę.

Komentarze

 • A. Gaik

  Powodzenia Daniel! Licze na szybkie odprawienie Niewiernego!

 • vamos

  Daniel jest solidny ale ciapaty ma dobra stójkę pamietam jakis material jak w arrachionie z mamedem powiedzmy że lekko sparował w stojce to czeczen nie miał wcale łatwo

 • Billy Boola

  Stójka stójką, dotąd nie przewalczył nawet 2 pełnych rund. Jak poleży na plecach przez 10 minut, to mu stójkowanie przejdzie.

 • mmaciek

  vamos, chyba pomiliłeś z Abu Azaitarem

 • kamerling

  No właśnie, są jakieś koneksje rodzinne pomiędzy tym typem a Abu ?