Jay Silva myśli o powrocie do domu w KSW po kolejnej wygranej w oktagonie [UPDATE]

28 Marzec 2016
Jay Silva myśli o powrocie do domu w KSW po kolejnej wygranej w oktagonie [UPDATE]


Osiem lat zawodowej kariery, kontrakt z UFC i Bellatorem to jedne z największych osiągnięć Jay’a Silvy, ale to pojedynki dla rodzimego KSW były tym, co urodzonego w Angoli zawodnika wywindowało najmocniej w jego karierze.

Na początku marca Jay zmierzył się z debiutującym w zawodowym MMA Guramem Mestvirishvili (0-1) z którym zwyciężył przez jednogłośną decyzję na gali Ring of Combat 54 w New Jersey. Zapytany przez MMAnews o dalsze plany, odpowiedział:

Powrót do KSW to jedyne o czym myślę… Jeszcze jedna walka na sprawdzenie, kolejna wygrana i czuję, że będę mógł wrócić do domu w Polsce.

Jay Silva zakończył przygodę z KSW bilansem jednej wygranej, trzech porażek i jednym remisem. Jego największym sukcesem był nokaut na byłym mistrzu Michale Materli w drugim z trzech pojedynków słynnej trylogii.

UPDATE: W odpowiedzi na dobrą reakcję fanów, Jay dopowiedział:

Fani wiedzą, że bez względu na to czy wygram czy przegram, daję z siebie wszystko w klatce. Nie jestem nudnym zawodnikiem i nigdy nie miałem nudnej walki. Znokautuję ciebie albo sam zostanę znokautowany. Nie dbam o to, chcę walczyć dla swoich fanów.

Komentarze