Jon Jones otrzymał 5 mandatów za złamanie przepisów drogowych. Były mistrz zwyzywał policjanta, a sprawa trafi do sądu (+video)

29 Marzec 2016
Jon Jones otrzymał 5 mandatów za złamanie przepisów drogowych. Były mistrz zwyzywał policjanta, a sprawa trafi do sądu (+video)


Jon Jones po raz kolejny wszedł w konflikt z prawem w związku z kierowaniem pojazdem przy okazji wieczornej przejażdżki. Kontrolujący go policjant wypisał mandat za 5 wykroczeń: wyścigi uliczne, modyfikację tłumika, nieczytelną tablicę rejestracyjną, jazdę bez zachowania należytej ostrożności i zjeżdżanie z pasa ruchu. W odpowiedzi sfrustrowany „Bones” nazwał policjanta „J*****m kłamcą i świnią”, a sprawa będzie miała finał w sądzie w przyszłym miesiącu.

W sieci pojawiło się nagranie z całego zajścia, które udostępniła telewizja z Albequerque.

Jon Jones przyzwyczaił fanów, że regularnie wchodzi w konflikt z prawem. Wielokrotnie rozbijał samochody, a po ostatniej stłuczce uciekł z miejsca zdarzenia. Co więcej, podczas zdarzenia znajdował się pod wpływem kokainy. Po wszystkim przeprosił i poddał się terapii. Wydawało się, że mając na horyzoncie walkę o pas, którego został pozbawiony za zachowanie niegodne mistrza, Jon zrobi wszystko aby uniknąć potencjalnych problemów.

We wczorajszej rozmowie z Arielem Helwani stwierdził, że policja uwzięła się na niego, a on nie dopuścił się zarzucanych mu czynów. Nota bene jechał z dozwoloną prędkością, a wszystkie zarzucane czyny wynikały z tego, że spotkał fanów, z którymi nie do końca chciał spędzać czas, więc odjechał z piskiem opon.

Czekamy na dalszy rozwój sprawy, ale jak wszyscy mamy nadzieję, że nie wpłynie ona na walkę z Danielem Cormierem, która została zaplanowana na UFC 197 z datą 23 kwietnia.

Komentarze