Jones Jones zwolniony z aresztu. Walka rewanżowa z Cormierem zgodnie z planem

31 Marzec 2016
Jones Jones zwolniony z aresztu. Walka rewanżowa z Cormierem zgodnie z planem


Zgodnie z wcześniejszą informacją, Jon Jones został dzisiaj przesłuchany przed sądem w sprawie ostatnich wydarzeń za kierownicą, gdzie został ukarany pięcioma mandatami. W jego wyniku były mistrz został zwolniony z aresztu, ale pod pewnymi warunkami.

Przede wszystkim Jones przyznał się do zarzucanych mu czynów, unikając kary, za co jednak dołożono mu do ubiegłorocznego zwolnienia warunkowego kilka ekstra podpunktów. Po pierwsze, Jon musi zgłosić się na terapię kontrolowania gniewu, kurs doskonalenia jazdy i odbyć kolejne 60 godzin prac społecznych. Ponadto, za każdym razem gdy będzie chciał usiąść za kierownicą, będzie musiał uzyskać pozwolenie od swojego opiekuna prawnego. Sędzia dodał na koniec, że jeżeli Jones jeszcze raz zjawi się na sali sądowej w trakcie zwolnienia warunkowego, nie skończy się to dla niego dobrze.

Można śmiało rzec, że Jon Jones jest niczym kot z jego mitycznymi siedmioma życiami. Tym samym pojedynek o odzyskanie pasa z Danielem Cormierem odbędzie się zgodnie z planem, czyli 23 kwietnia. Federacja UFC opublikowała oficjalnie oświadczenie, wyrażając swój zawód postawą byłego czempiona a swoje trzy grosze dorzucił również Dana White w wywiadzie dla TMZ:

Nie sądzę, żeby Jon Jones kiedykolwiek był Jonem Jonesem jakiego oczekujecie. Jon będzie Jonem. Myślę, że Jon tak ciężko próbował grać dobrego faceta, że doprowadziło go to do szaleństwa. Od teraz Jon będzie Jonem.

Kiedy ja zostaję zatrzymany przez policję, jestem najbardziej uprzejmym człowiekiem jakiego spotkaliście w życiu. Nie ma żadnych pyskówek do policjanta. To najgłupsza rzecz jaką możecie kiedykolwiek zrobić, zwłaszcza będąc w pozycji Jona Jonesa.

Show must go on!

Gdyby ktoś chciał przypomnieć sobie krok po kroku wszystkie występki młodego Jonesa, polecamy poniższe video. Robi wrażenie?

Komentarze