Jose Aldo atakuje po porażce Conora na UFC 196, McGregor kontruje

06 Marzec 2016
Jose Aldo atakuje po porażce Conora na UFC 196, McGregor kontruje


Cytując niedosłownie Vaso Bakocevica, nagle Jose Aldo mówi po angielsku jak reszta świata. Chwilę po przegranej Conora McGregora z Natem Diazem, były mistrz postanowił poużywać sobie za pomocą mediów społecznościowych.

Conor McGregor, widzimy się na UFC 200. Twoja bajka o kopciuszku dobiegła końca. Nie masz teraz dokąd uciec. Będziesz musiał dać mi rewanż, ty ci*o!!

Przy okazji postanowił przypomnieć Frankiemu Edgarowi, który także walki z Conorem, gdzie jest jego miejsce w kolejce:

Słyszałem, że chcesz walki o pas. Szanuję cię jako fightera, ale spójrzmy na fakty: przegrałeś dwukrotnie z Bensonem Hendersonem zanim zszedłeś do 145 funtów i dostałeś szansę walki o tytuł, gdzie nie stoczyłeś nawet jednego pojedynku w dywizji piórkowej. Nie możesz tutaj tak wpadać, musisz ustawić się w kolejce, bo nie masz prawa prosić o mistrzowską walkę na ten moment.

Conor McGregor w swoim stylu nie zwlekał i pomijając fakt 13 sekund z pierwszego pojedynku, wskazał mu jego własne miejsce w szeregu:

Aldo jesteś ci*ą. Dos Anjos jesteś ci*ą. Kiedy księgi historii były zapisywane, ja się pokazałem. Ty pokazałeś się na twitterze. Nate, jeszcze się spotkamy.

Komentarze

 • Conor na tej walce nic nie stracił, chyba że jego psychika nie ogarnie porażki. Zarobił grubą kasę w krótkim czasie i jeżeli wyciągnie wnioski, to będzie znał limit własnych możliwości. Wielu jednak uwierzyło, że Conor jest do pokonania, a tak naprawdę przegrał przez własną głupotę, zapominając o tym że nokauty przychodzą same. Nie bronię Conora, ale czy ktoś taki jak Aldo mógłby zawalczyć z Diazem w 170? Bardzo możliwe że przesunięcie kategorii wagowych zmieniłoby obraz wielu dywizji.

 • Typer

  boże ci to mają zdrowie na te fejsdupowe i tłiterowe szity

 • Ktoś wie ile Nate ważył podczas walki?

 • bang

  @mmamovieslap ponoc 79 kg

 • VitorBelfort

  To byla walka lekkich bez robienia wagi. Serio Conor uwaza, ze jest w stanie wygrac z RDA ? Niech wraca do piorkowej bo tam ma jeszcze duuuzo do udowodnienia.

 • Zawodnik32

  Niech sobie pogadają chłopaki ;p

 • czesty33

  Klatka zweryfikuje, ale bilety trzeba sprzedac 😀