Kamil Gniadek vs. Alexander Vogt na kwietniowym Iron Fighters Organization

10 Marzec 2016
Kamil Gniadek vs. Alexander Vogt na kwietniowym Iron Fighters Organization


Po niesamowitym, choć przegranym pojedynku w październiku, Kamil Gniadek (8-4-1-1NC) powraca nieco cięższy, bo w kategorii 77 kg. Zgodnie z oczekiwaniami, szczeciński fighter zasili grono walczących kolegów na niemieckim Iron Fighters Organization.

jak udało nam się dowiedzieć, jego rywalem będzie Alexander Vogt (7-3), który w rekordzie ma kilka perełek i również wraca po przegranej. Niemiecki zawodnik skończył 5 z 7 wygranych przed czasem, głównie przez TKO. Pojedynek z Kamilem najprawdopodobniej w 77 kg, ale nie wyklucza się, że może skończyć się na „catchweight” gdzieś pomiędzy lekką a półśrednią.

Gala IFO odbędzie się 9 kwietnia w niemieckim Templin. Na karcie są już potwierdzeni Adam Lewandowski (6-1) ze Świnoujścia, Marcin Mazurek (1-4) ze Szczecina oraz Malwina Golczak.

Komentarze

  • Macjar90

    Czasami Vogt nie ma bić się pojutrze na innej niemieckiej gali bodajże Top Ten Champions z jakimś holenderskim fighterem z rekordem 4:0? Oby czasami walka nie wypadła z rozpiski 🙂 bo może być ciekawie

  • Gniadek powinien to bez wiekszych problemow ogarnac. Voght ma w rekordzie porazke z Kruschinske ktorego zapamietalem z ostrego wpie*dolu od Bandela.