KSW 35: Mateusz Gamrot w walce o pas, Anzor Azhiev dodany do karty walk

08 Marzec 2016
KSW 35: Mateusz Gamrot w walce o pas, Anzor Azhiev dodany do karty walk


Bez niespodzianki w kwestii dwóch obiecujących zawodników federacji KSW. Dobrą wiadomością jest fakt, że oto Mateusz Gamrot (10-0) wreszcie zawalczy o pas wagi lekkiej. Kategorię wagową niżej, będzie mu towarzyszył w Ergo Arenie Anzor Azhiev (6-2-1NC).

Niepokonany „Gamer” jest obecnie trzecim zawodnikiem Konfrontacji, pod względem ilości zwycięstw z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku w świetnym stylu powstrzymał niebezpiecznego Marifa Piraeva i wreszcie otrzyma szansę walki o pas, który przysłowiowo należy mu się „jak psu buda”.

Do klatki powraca również Anzor Azhiev, który w widowiskowy sposób pokonał niedawno Vaso Bakocevica. Całość poprzedziła seria materiałów video, na których Czarnogórzec mocno podgrzał atmosferę i marketingowo sprzedał walkę wśród kibiców. Była to pierwsza wygrana Anzora od czasu zaskakującej przegranej z Kleberem Koike.

Komentarze

 • RIP UFC.

 • VitorBelfort

  Ma jeszcze czas na UFC. KSW jest w stanie znalesc mu wymagajacego przeciwnika. Mam pytanie : Czy McKornik nie chce dwoch pasow?

 • @VitorBelfort i tak i nie. Jest wiele czynników za i przeciw. Wiecznie zdrowy nie będzie, wiecznie nie utrzyma wysokiego poziomu, a może się również cofnąć, bo rywali na tym poziomie nie ma wolnych zbyt wielu. 70kg to jedna z najmocniejszych kategorii w UFC, gdzie każdy jest bardzo głodny zwycięstwa. Liczę że Piotrek szybko wróci, bo mimo porażek dawał jedne z najciekawszych walk w organizacji D.White.

 • Zawodnik32

  Gamrot vs Chlewicki 2 ? Kojarzy ktoś słowa właścicieli , bo ja nie pamiętam dokładnie, czy Chlewicki musi stoczyć jeszcze jedną walkę w KSW czy już będzie rewanż ?

 • Viser

  Nie nie, oby nie Chlewicki, wygrał tylko jedną walkę po porażce z Gamerem. Trzeba celować znacznie wyżej, ja oczekuję jakiegoś mocnego zagranicznego.

 • adamus

  walkę Anzora wyłączę…

 • Cain

  no ja tez Anzora nie toleruję już. naprawdę liczyłem że go nie zatrudnią już