Mariusz Pudzianowski nie odpowie za wpisy dotyczące imigrantów w Calais

autor:
11 Marzec 2016
2
Mariusz Pudzianowski nie odpowie za wpisy dotyczące imigrantów w Calais

pudzianowski-waga-ksw32

Prokuratura Okręgowa w Warszawie uznała, że wpisy Mariusza Pudzianowskiego dotyczące okradania ciężarówek jego firmy w Calis, nie wyczerpywały znamion przestępstwa i odmówiła wszczęcia postępowania przeciwko zawodnikowi KSW, który już w maju zawalczy z Marcinem Różalskim w ramach KSW 35.

Wszystko rozpoczęło się od tego, że Pudzianowski umieścił na swoim facebooku wpis odnośnie imigrantów, którzy po raz kolejny spowodowali zniszczenia towaru przewożonych przez jego firmę. Były strongman zapowiedział, że przeprowadzi przyśpieszoną naukę asymilacji przy użyciu kija bejsbolowego.

Nie mam litości – śmiecie ludzkie!!!!! Mnie tam dać!! nie pożałuje bejsbola zero tolerancji!!! Ludzie jaka tolerancja?????? Ja już nie mam tolerancji dla tych śmieci – co niby nazywają się ludźmi!!!!!”

Zawiadomienie do prokuratury złożyło jedno ze stowarzyszeń związanych z kampanią „Hejt Stop”. Pudzianowski w żaden sposób nie nawoływał do nienawiści w stosunku do imigrantów. Ciężko sobie wyobrazić, że jakikolwiek człowiek nie zareagował, gdy niszczona jest jego własność, w tym przypadku kilkukrotnie. „Pudzian” od razu przystąpił do sprostowania, dowodząc, że jego wpis nie miał zabarwienia rasistowskiego:

Znam imigrantów, uchodźców, którzy mieszkają w Polsce. Są to normalni ludzie, oni zachowają się jak cywilizowani ludzie.

Jak widać udostępniony wpis nie wyczerpywał znamion przestępstwa z art. 256 i 257 KK i dzięki temu „Pudzian” będzie mógł spokojne przygotowywać się do walki na KSW 35.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
tomoxZawodnik32 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tomox
Gość
tomox
Offline

karane to powinno być zakłócanie działalności prokuratury przez zamulanie jej takimi śmieciowymi donosami

K. Witek
Editor
K. Witek
Offline

To było do przewidzenia…