Matt Mitrione podpisał kontrakt z Bellatorem

autor:
14 Marzec 2016
Matt Mitrione podpisał kontrakt z Bellatorem

matt mitrione

Matt Mitrione (9-5) zdecydował się na nieprzedłużanie kontraktu z UFC i śladem innych zawodników związanych w przeszłości z organizacją braci Fertitta zdecydował się na rozpoczęcie współpracy z Bellatorem. Były zawodnik NFL o swoich najbliższych planach mówił podczas audycji „MMA HOUR”.

Matt Mitrione po znakomitym, 2014 roku, gdzie zanotował trzy zwycięstwa przed czasem, spuścił nieco z tonu, ponosząc dwie porażki z rzędu. Najpierw stał się pierwszym zawodnikiem poddanym przez Bena Rothwella jego autorską techniką duszeniem Gogo. W kolejnym występie został pokonany przez Travisa Browne i jego pozycja w dywizji ciężkiej nieco się obniżyła.

Mitrione to bez wątpienia jedna ze znaczących postaci wagi królewskiej UFC, gdzie walczył od początku zawodowej kariery. Do UFC dostał się dzięki programowi „The Ultimate Fighter” ulegając w półfinale Jamesowi McSweeneyowi. Porażka w programie była tylko krokiem w stronę kolejnych pięciu zwycięstw. Mitrione znany z zaciętości i walki do samego końca. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać ogłoszenia jego debiutanckiego starcia.

Komentarze