Michał Golasiński: "Włodarze FEN zasugerowali mi walki na odbudowę, poza ich federacją."

26 Marzec 2016
Michał Golasiński: "Włodarze FEN zasugerowali mi walki na odbudowę, poza ich federacją."


Wyjątkowy termin obrali sobie dzisiaj włodarze lokalnej IV Charytatywnej Gali Sztuk Walki w Jarocinie, co nie przeszkodziło im wyprzedać wszystkie bilety. Wśród pojedynków o mocno miejscowym zabarwieniu, znalazło się kilka perełek jak pojedynek Michała Golasińskiego (3-4) z Damianem Pomocką (5-4).

Po dwóch porażkach w Fight Exclusive Night, Golasiński nie miał co czekać na dalszy rozwój wydarzeń we wrocławskiej federacji:
Od ostatniej walki nie było ofert od organizacji FEN, były różne sugestie abym w międzyczasie gdzieś powalczył i odbudował się. Postanowiłem nie czekać dłużej i przystałem na walkę z Damianem.

Bardziej doświadczony Pomocka, jest nie tylko bliżej rodzinnych stron ale przemawiają za nim cztery zwycięstwa na przełomie lat 2014/2015. Oto, jak Golasiński charakteryzował swojego kolejnego rywala:

O przeciwniku wiem tyle, że jest przekrojowym fajterem, wyższym ode mnie i posiadającym większy zasięg. Z pewnością jest wymagającym rywalem, bardziej doświadczonym ode mnie, ale walka to walka. Mam swój plan do zrealizowania i tego się trzymam.

Co warte podkreślenia, Damian Pomocka ma również ustalony pojedynek na XCAGE 9 zapowiedzianym na 9 kwietnia, gdzie zmierzy się z Damianem Domachowskim.

Komentarze