MMAnews.pl napędzany przez RUCKPACKA

03 Marzec 2016
MMAnews.pl napędzany przez RUCKPACKA


Z przyjemnością informujemy, że nasze tournee po KSW 34 napędza tym razem producent napojów energetycznych RUCKPACK. Próbkę jego mocy poznaliście przy jednej z gal KSW, by tym razem powrócił ze zdwojoną siłą i nowym smakiem.

Bez oszukanego efektu kofeiny czy tauryny i naładowana pozytywną energią, która oficjalnie wspiera również federację KSW oraz jej czołowych zawodników. Karol Bedorf bez ogródek twierdzi, że „bez RUCKPACKA ciężko mu trenować”. Więcej o samym składzie i jego działaniu na oficjalnej stronie producenta www.ruckpack.pl. Spodziewajcie się całej masy atrakcji i darmowych próbek przy okazji gali w Torwarze.

Komentarze

 • flow

  wow, pięknie. panowie gratulacje widzę że fajne firmy macie naprawdę zasłużyliście. nigdzie nie ma takich solidnych newsów tylu mega wywiadów jak u was. rukpack nie mógł lepiej zainwestować

 • A. Gaik

  w takim razie licze na mocne materialy;) ta postac na puszce to bedorf?

 • W. Mrozowski

  Yes…

 • champ1

  bedzie moc! czyli już nie musicie spać ani jeść , ups sorry z body chefem jeść warto, no ale snu i innych przyjemności można sobie odmówić, i kręcić video. Kita/Drwal będą na gali? do nich mam kilka pytań?

 • rudy

  Już stereotypowo dołączę się do gratulacji chłopaków. Fajnie, ze macie wypasionych sponsorów. Ja dziękuję za wywiady, już pierwsze za mną. Udanej pracy. Bierzcie też gości specjalnych do wywiadów. To zawsze in plus.