Nowe zasady umieszczania komentarzy z użyciem systemu DISQUS

25 Marzec 2016
Nowe zasady umieszczania komentarzy z użyciem systemu DISQUS


Informujemy, że system komentarzy na MMAnews.pl przeszedł gruntowne zmiany, które polegały na wprowadzeniu ogólnoświatowego systemu DISQUS. Tym samym otrzymaliście lepsze narzędzie do dyskusji, ale w zamian wszyscy musimy poświęcić nasze oryginalne konta założone wcześniej na naszym portalu. Gama plusów jest jednak spora, bo od teraz możecie pisać:
1. BEZ REJESTRACJI
Odpisujecie błyskawicznie, ale minusem jest fakt, że nie możecie ustawić sobie Waszego własnego Avatara/Zdjęcia. Wystarczy zaznaczyć pole „Wolę pisać jako gość”. Ryzykujecie również, że ktoś może chcieć podszywać się pod Waszą tożsamość co jest niemożliwe przy wariancie kolejnym.
2. PO ZAREJESTROWANIU
Proces rejestracji jest prosty i trwa 30 sekund. Dzięki niemu możecie nie tylko spersonalizować Wasze konto ale macie pewność, że nikt się pod Was nie podszyje. Tutaj możliwości jest bez liku, bo możecie to zrobić wygodnie z użyciem konta:
– DISQUS otwierając konto standardowym email (login) + hasło i używać do woli
– mediów społecznościowych jak Facebook, Twitter lub Google
komentarze-info

Z innych pozytywnych aspektów wprowadzenia Disqusa, to możliwość odpowiadania bezpośrednio do wybranej osoby, klikając najpierw „Odpowiedz” przy wybranym użytkowniku z którym prowadzicie rozmowę. Na podanym niżej przykładzie widać również zastosowaną inną ciekawą funkcjonalność, a więc możliwość dodawania zdjęć do komentarza. Wystarczy kliknąć w małą ikonkę fotografii w polu komentarza i przesłać plik.


Życzymy miłej dyskusji w przyjemnej atmosferze 🙂

Komentarze