Rory MacDonald podpisze kontrakt z Bellatorem?

autor:
15 Marzec 2016
Rory MacDonald podpisze kontrakt z Bellatorem?

rory_mac_donald_konferencja_ufc174

Były pretendent do pasa UFC w wadze półśredniej Rory MacDonald (18-3) nie doszedł do porozumienia w sprawie podpisania nowej umowy z UFC i najprawdopodobniej zobaczymy go w Bellatorze. Kanadyjczyk stoczy ostatnią walkę w kontrakcie ze Stephenem Thompsonem i przejdzie do organizacji, która zaproponuje mu lepsze warunki finansowe.

Zawodnik Tristar Gymu jest jedynym z najefektowniej walczących zawodników.”Red King” wraca po porażce z Robbiem Lawlerem w starciu o pas mistrzowski UFC. Pomimo porażki pozostawił po sobie niezwykle pozytywne wrażenie. W pojedynku nie brakowało nagłych zwrotów akcji i wymian w stójce, a pojedynek został uznany za walkę 2015 roku.

Nie ma co się dziwić, że Kanadyjczyk mając na uwadze to, że zawodnikiem nie jest się przez całe życie bierze pod uwagę najbardziej atrakcyjną propozycję pod względem finansowym.

Chcę zarabiać najwięcej jak się tylko da. Chcę zarabiać adekwatnie do tego, co wnoszę do sportu swoimi walkami. Poświęciłem bardzo dużo by dojść na szczyt, do walki o pas mistrza świata. Naprawdę poświęciłem i wykorzystałem wiele możliwości. Zrobiłem wiele przysług, ale czuję, że ze strony UFC, nie są one odwzajemniane. Więc teraz chodzi już tylko o pieniądze i ktokolwiek zechce zapłacić mi więcej, to tam pójdę.

Komentarze

 • VitorBelfort

  O prosze. Dla Bellatora bylby to transfer zycia. Pas bez problemu by tam zdobyl ,:)

 • Eksporter Zla

  Mnie zastanawia, kiedy Bellatorowi (a w zasadzie Spike-wi, czy Viacom) wyschnie studnia bez dna z mamoną. Dolary spływają za gale z takimi Kimbami, czy Dadami, ale to nie daje im solidnych fundamentów na przyszłość, oni nie tworzą mistrzów, oni ich tylko podkupują.

 • Zawodnik32

  Niech idzie. Obił Lawlera, to i poobija innych w bellatorze i zdobędzie pas.

 • AleZciebieHaker

  Poczul piniądz

 • Drwalu

  szkoda że UFC nie inwestuje kasy w takich zawodników a potem daj milion innemu za walkę, fajnie fajnie że zarobił ale równie dobrze mógł dostać 700 tyś i byłaby kasa na takiego wartościowego sportowo Rorego…. etc

 • UFC wcale nie ma pewności ze Rory wygra kolejną walkę, więc nie dadzą mu większej kasy. Trzeba wygrywać aby prosić o więcej – niestety takie są realia.