Sylwester Borys kontra Ibragim Chuzhigaev na kwietniowym ACB 33 w Groznym

31 Marzec 2016
0
Sylwester Borys kontra Ibragim Chuzhigaev na kwietniowym ACB 33 w Groznym


Dobre wieści dotyczące obozu Berkut Arrachion Olsztyn. Jak udało nam się ustalić, reprezentujący barwy klubu Sylwester Borys (8-2), jest w bardzo zaawansowanym stopniu przygotowań do kolejnego wyzwania, bo już 16 kwietnia zadebiutuje na ACB 33 w Groznym. Jego rywalem będzie miejscowy Ibragim Chuzhigaev (4-4).

Patrząc na rekord czeczeńskiego zawodnika, teoretycznie nie wyróżnia go nic specjalnego, gdy jednak przyjrzeć się mu z bliska, można znaleźć kilka smaczków. Jednym z nich jest 5 sekundowy nokaut na Brazylijczyku Charlesie Andrade, który miał swój polski epizod z Tomaszem Narkunem na KSW 27. Co warte podkreślenia, spora część toczonych przez Chuzhigaeva pojedynków, odbyła się z bardziej doświadczonymi rywalami.

Dla olsztyńskiego fightera będzie to pierwszy pojedynek w tym roku, gdzie poprzedni może zaliczyć do bardzo udanych, bo walczył i zwyciężał aż trzy razy. W ostatnim czasie przyzwyczaił nas do startów na toruńskim XCAGE, którego dziewiąta edycja już za kilka dni, ale najwyraźniej umowa z Absolute Championship Berkut była dla niego bardziej interesująca. Jednocześnie będzie to pierwsza, zagraniczna walka Sylwestra Borysa w zawodowej karierze.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o