UFC FN 86: Zak Cummings zastąpi Bartosza Fabińskiego w starciu z Nicolasem Dalby

autor:
02 Marzec 2016
0
UFC FN 86: Zak Cummings zastąpi Bartosza Fabińskiego w starciu z Nicolasem Dalby

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Informacja na temat zastępstwa Bartosza Fabińskiego, w osobie Zaka Cummingsa w starciu z Nicolasem Dalbym krążyła po sieci od kilku tygodni. Dopiero dzisiaj organizacja UFC postanowiła ogłosić informację o zmianie w zestawieniu zaplanowanego na 10-go kwietnia w Zagrzebiu.

Zak Cummings do tej pory stoczył trzy pojedynki w UFC. Miał „mocne wejście”, gdzie w debiucie wygrał duszenie Brabo z Benem Allowayem. Następnie na gali UFC FN Brown vs. Silva wypunktował Yana Cabrala. W trzecim pojedynku został zestawiony z wirtuozem gry parterowej Gunnarem Nelsonem. Islandczyk w znakomity sposób obchodził kolejne pozycje i doszedł do duszenia zza pleców, którym zmusił do poddania Cummingsa. W ostatnim występie w zaledwie 43 sekundy zastopował Dominique’a Steele.

Nicolas Dalby trafił do UFC dzięki problemom finansowym Cage Warriors, która na jakiś czas zawiesiła swoją działalność. Były mistrz brytyjskiej organizacji zadebiutował w UFC w maju poprzedniego roku, gdzie przez niejednogłośną decyzję pokonał Elizeu Zaleski dos Santosa. W drugiej walce zremisował z Darrenem Tillem i tym samym pozostał niepokonanym fighterem. Wydaje się, że Cummings nie powinien sprawić mu poważniejszych problemów i niebawem będziemy mogli go oglądać w starciu z topowymi fighterami, które zobrazują jego realny potencjał.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o