VENETOR 3: Zawieszony Rousimar Palhares zawalczy z Emilem Meekiem na gali w Mediolanie. Protest ze strony WSOF

23 Marzec 2016
VENETOR 3: Zawieszony Rousimar Palhares zawalczy z Emilem Meekiem na gali w Mediolanie. Protest ze strony WSOF

Venator III

W związku z dwuletnią dyskwalifikacją i niemożnością walki na terenie USA, Rousimar Palhares zdecydował się na podpisanie kontraktu z włoskim Venatorem. Brazylijczyk, który jest mistrzem WSOF zmierzy się ze znanym z występu na gali FEN, Emilem Meekiem. Gala odbędzie się 21 maja w Mediolanie.

Brazylijczyk jest w sytuacji nie do pozazdroszczenia, gdyż obecnie jest zawieszony przez komisję Stanową za niesportowe zachowanie podczas walki z Jakem Shieldsem. „Pniak” po raz kolejny przeciągnął dźwignię i cierpliwość komisji została wyczerpana. Kolejnym problemem jest to, że pomimo posiadania mistrzowskiego pasa WSOF związał się z Venatorem, na co nie chce przystać Ray Sefo twierdząc, że kontrakt łączący obie strony dalej obowiązuje. Występ we Włoszech będzie więc stanowił o naruszeniu zobowiązań kontraktowych.

Według opinii wyrażonych przez managera Brazylijczyka i promotora włoskiej organizacji do majowego występu dojdzie pomimo faktu, że strona przeciwna uważa, że wciąż obowiązuje kontrakt pomiędzy zawodnikiem a WSOF.

Komentarze

 • champ1

  ale jaja.szkoda wielka, bo jak zniszczy karierę Meeka to będzie dramat

 • flow

  zawieszenie to tam nieważne bo nie działa przecież poza USA. ale ciekawe pomysły z kontraktem mają. nieważne, że go złamią i tak go złamią. mocno przemyślane podejście

 • obradovic1

  Dawać go mamedowi, wreszcie jakiś rywal z najwyższej półki by się trafił, może Wojtek podpytasz w nastepnym wywiadzie Hajsa albo Lewego, czy byliby zainteresowani Palharesem, to widowiskowy zawodnik, mieliby od razu gotową historię,”krwiożercza bestia” bez skrupułów przeciągająca dźwignie Rousimar Palhares,VS nieustraszony”Undisputed Champion” król królów Mamed Khalidov hehehe. Swoją drogą, mamed kiedyś coś wspominał w wywiadzie, że nie miałby nic przeciwko walce z phalaresem, więc make it Happen

 • TheOne

  on jest przykładem zawodnika bez mózgu. po co nam tacy w klatce?

 • Pako

  Meek również podchodzi do tego pojedynku lekkomyślnie,przecież wiadomo jak to się skończy.

 • Pako

  Meek również podchodzi do tego pojedynku lekkomyślnie,przecież wiadomo jak to się skończy.