XCAGE 9: Marcin Jabłoński kontra Gracjan Szadziński na kwietniowej rozpisce

24 Marzec 2016
XCAGE 9: Marcin Jabłoński kontra Gracjan Szadziński na kwietniowej rozpisce


Jak udało nam się ustalić, Marcin Jabłoński (3-0) z Olsztyna dołączy do kwietniowej rozpiski XCAGE 9 i zmierzy się z Gracjanem Szadzińskim (3-1). Wiadomość powinna zostać niebawem potwierdzona oficjalnie przez włodarzy federacji.

Niepokonany reprezentant Berkutu Arrachion Olsztyn został dodany do toruńskiej karty walk ostatnim rzutem na taśmę i najwyraźniej będzie to jego debiut w kategorii 70 kg. Choć „Jabłonka” zdecydowanie walczy rzadziej niż byśmy sobie tego życzyli należy pamiętać, że ten zaledwie 23-letni fighter ma jeszcze sporo czasu przed sobą, aby zdążyć się wykazać.

W swoim ostatnim pojedynku na MFC 1, również po roszadach na karcie, jednogłośnie pokonał Jakuba Martysa, utrzymując tym samym status niepokonanego. Już wtedy starcie odbyło się w kategorii 68 kg a więc nie dziwi fakt, że tym razem zamierza walczyć już jako 70 kilogramowy zawodnik.

Jego kolejny rywal Gracjan Szadziński po raz ostatni walczył w MMA w 2014 roku, od tamtego momentu startując m. in. w formule K-1. Reprezentant Berserkers Team oryginalnie miał mieć innego przeciwnika. XCAGE 9 już 9 kwietnia w Toruniu, a bilety do kupienia na Eventim.pl w cenie od 30 zł.

Komentarze