Bellator zorganizuje gale w O2 Arena w Londynie

05 Kwiecień 2016
Bellator zorganizuje gale w O2 Arena w Londynie

Bellator MMA LOGO

Bellator jakiś czas temu zapowiedział ekspansję na rynek europejski. W rozpisce organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera znalazły się Włochy, Izrael oraz Wielka Brytania. Gala na Wyspach odbędzie się 16 lipca w hali O2 Arena, która może pomieścić 16 tysięcy widzów. Informację przekazał portal Gnp1.de.

Bellator już 16-go kwietnia zorganizuje pierwszą galę w Europie. Przy współpracy z włoską organizacją Ring zorganizuje wydarzenie, w którym będziemy świadkami zarówno pojedynków w formule MMA, jak i Kickboxingu. Jeśli chodzi o londyńskie wydarzenie, to najprawdopodobniej zobaczymy starcia w formule mieszanych sztuk walki.

Na ten moment, nie wiemy, kto wystąpi podczas angielskiej gali, ale od dłuższego czasu mówi się o rewanżowym starciu Paula Daleya z Joshem Koscheckiem. Brytyjczyk przez zachowanie po walce z 2010 roku został wyrzucony z UFC. Co więcej, otrzymał od szefa tej organizacji „wilczy bilet” i już nigdy nie wystąpił w oktagonie największej organizacji na świecie. Teraz obaj zawodnicy są na kontakcie z Bellatorem, ale ciężko uwierzyć, aby ten pojedynek nie odbył się na gali w Stanach Zjednoczonych.

Komentarze

 • Drwalu

  Bellator trochę zgarnia tych „etycznych” wyrzutków byznesu MMA

  • Karol Dąbrowski

   Kogo masz na myśli?

   • Zawodnik32

    Bellator nie ma swoich ”wykarmionych” mistrzów i zawodników. Są ” adoptowani”

  • Karol Dąbrowski

   Kogo masz na myśli?

 • Libre Guerrero

  Dobra wiadomość. Nieważne jak „potężne” jest UFC, konkurencja jest potrzebna, nawet jeśli nie jest w stanie w najbliższym czasie w jakikolwiek sposób zagrozić gigantowi.