Diego Brandao aresztowany pod zarzutem napaści i groźby przy użyciu broni palnej

19 Kwiecień 2016
Diego Brandao aresztowany pod zarzutem napaści i groźby przy użyciu broni palnej


Już podczas pierwszego kontaktu z programem The Ultimate Fighter, Diego Brandao (20-11) dał się poznać jako niezwykle krewka osoba. W zeszłym tygodniu, Brazylijczyk został aresztowany przez Policję w Albequerque pod zarzutem napaści, uszkodzenia ciała i gróźb z użyciem broni palnej.

Wg raportu Policji, wszystko zaczęło się od historii w lokalnym klubie ze striptizem, gdzie w czwartek rano przebywał Brandao. Gdy zawodnik wdał się w utarczkę słowną z DJ-em, został poproszony przez obsługę o opuszczenie lokalu. Podczas próby powrotu do baru Diego uderzył ochroniarza, wyszedł i wrócił z pistoletem w dłoni. Właściciel zeznał, że Brazylijczyk celował do niego, a później uderzył go uchwytem broni. Policja nie stwierdziła oznak uderzenia, a właściciel przesłał później zdjęcie z „ledwo zauważalnym otarciem” w okolicach szczęki. Napastnik zniknął przed przyjazdem Policji.

Brandao został zatrzymany w piątek, by wyjść z aresztu wkrótce po wpłaceniu kaucji 15 tysięcy dolarów. W ciągu 10 dni organy ścigania zadecydują, czy zawodnikowi zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty. W międzyczasie Diego wciąż jest zawieszony w prawach zawodnika, po tym jak w testach po przegranej na UFC 195, wykryto u niego śladowe ilości marihuany.

Komentarze

  • Zawodnik32

    Tak to jest, masz kasę, wpłacasz i wychodzisz. Zwykły człowiek dalej siedziałby w areszcie.

  • Pingback: Diego Brandao zwolniony z UFC()