Eleven Sports Network przedłuża ofertę gal M-1 Challenge i Enfusion Live do końca 2017

22 Kwiecień 2016
0
Eleven Sports Network przedłuża ofertę gal M-1 Challenge i Enfusion Live do końca 2017

Foto: m1global.tv

Foto: m1global.tv


Działająca od zeszłego roku na polskim rynku stacja telewizyjna Eleven Sports Network zadeklarowała transmisję gal M-1 Challenge oraz Enfusion Live: The World Championships of Kickboxing do końca przyszłego roku. To dobra wiadomość dla fanów MMA i osób, które szukają normalności w szalonym świecie nielegalnych streamów.

Oto, co mówi dyrektor grupy Eleven Sports Network, Danny Menken:

Popularność sportów walki stale wzrasta, a te prawa to fantastyczny dodatek do naszej już i tak bardzo zróżnicowanej oferty. Gale M-1 Challenge i Enfusion Live, które niedawno pokazywaliśmy w Polsce, zostały dobrze przyjęte, więc jestem przekonany, że kibice ucieszą się z tej wiadomości. Poszerzenie naszej oferty o nowe, pełne akcji dyscypliny sportowe, jakimi są MMA i kickboxing sprawia, że nasz program staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Widzowie w Polsce mogą polegać na ELEVEN, jeżeli chodzi o interesującą rozrywkę sportową na światowym poziomie.

Transmisja jest wynikiem współpracy z Fighting Spirit dystrybuującą sportowe prawa telewizyjne „premium”. Nowa umowa dotyczy wydarzeń bieżących oraz obszernego archiwum. W najbliższy weekend ELEVEN SPORTS NETWORK pokaże kickbokserski Enfusion Live 39, który odbędzie się w słowackiej Żylinie. 27 maja zobaczymy M-1 Challenge 66 prosto z rosyjskiego Orenburga.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o