HIT-FC: Jakub Kowalewicz i Vaso Bakocević zawalczą na gali w Zurychu

11 kwiecień 2016
0
HIT-FC: Jakub Kowalewicz i Vaso Bakocević zawalczą na gali w Zurychu

Hit-FC

Podczas gali Hit-FC, która odbędzie się 28 maja w Zurychu zobaczymy m.in. Jakuba Kowalewicza oraz innego zawodnika KSW, Vaso Bakocevica. W karcie walk znalazło się miejsce dla byłego mistrza Bellatora Christiana M’Pumbu, który coraz częściej walczy w Europie.

Jakub Kowalewicz po trzech zwycięstwach z rzędu obniżył nieco loty przegrywając dwie walki z rzędu. Na ACB 19 został poddany już w pierwszej rundzie przez mocnego Olega Bagova. W kolejnym występie poza KSW nie sprostał Bartłomiejowi Kurczewskiemu i został zmieniony przez swojego przeciwnika, który dostał tym samym angaż w gali KSW 33. Wtedy stało się jasne, że zawodnika WCA Fight Team czeka dłuższy rozbrat z organizacją KSW. Jeśli wygra dwie, trzy walki, to z pewnością zobaczymy go ponownie w oktagonie polskiej organizacji.

Przeciwnikiem Polaka będzie Anthony Dizy (6-1), który w lutym powrócił do zawodowego sportu po prawie dwuletniej przerwie. W ostatnim występie pokonał przez jednogłośną decyzję Patrika Pietilę. Dzięki zwycięstwu na gali FNF 12 – Fight Night Finland zmazał plamę, po porażce na Bellator 140 przegrał na punkty z Darrionem Caldwellem.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x