MMA Nastula Cup /PLMMA 67: Naruszczka vs. Brandys II walką wieczoru na gali w Łomiankach

12 Kwiecień 2016
MMA Nastula Cup /PLMMA 67: Naruszczka vs. Brandys II walką wieczoru na gali w Łomiankach

naruszczka-brandys

Podczas gali Nastula Cup/ PLMMA 67, która 21 maja odbędzie się Łomiankach zobaczymy rewanżowe starcie Marcina Naruszczki z Pawłem Brandysem. Informację na temat niezwykle ciekawie zapowiadającego się starcia podał portal mmania.pl. Gala odbędzie się na zasadach znanych z organizacji Pride FC.

Marcin Naruszczka ma za sobą niezwykle udaną serię. Najpierw wywalczył mistrzowski pas w starciu z Nikosem Sokolisem. Po pokonaniu Greka, dołożył wygraną nad Krzysztofem Sadeckim. W ostatnim pojedynku na FEN 11 w Warszawie pokonał Rafała Haratyka.

Marcin Naruszczka i Paweł Brandys spotkali się po raz pierwszy w poprzednim roku. W pojedynku pełnym zwrotów akcji sędziowie orzekli większościowy remis. Od tego czasu Paweł Brandys stoczył jedną walkę z Ireneuszem Cholewą. Co ciekawe, pojedynek ten najpierw zakończył się decyzją na korzyść zawodnika z Oświęcimia, a po proteście Cholewy organizator zmienił go na remisem.

Biorąc pod uwagę zasady toczenia pojedynków zaczerpniętych z legendarnej organizacji Pride FC, gdzie pierwsza runda trwała 10 minut i dwie pozostałe po 5, to niezmiernie ważnym elementem będzie przygotowanie fizyczne obu fighterów. Mamy nadzieję, że obaj dostarczą kibicom wielu niezapomnianych przeżyć podczas gali w Łomiankach.

Komentarze

  • saMAAel

    Brandys z Cholewą wygrał na gali niejednogłośnie na pkty. Później po proteście Cholewy i ,,naciskach” organizatorów na własnych sędziów zmienili werdykt na remis aby nie ,,krzywdzić” zawodników.. hahahah. Mimo wszystko Nastula Cup na rozpisce wygląda bardzo dobrze. Oby nie posypało się jak zwykle przez kontuzje

  • Zawodnik32

    Chętnie to zobaczę. Naruszczka wrócił na dobry tor, Brandys 2 remisy ostatnio, będzie ciekawie.