Paweł Pawlak podpisał kontrakt z FEN, Zontek trzecim zawodnikiem z opcją walki o pas na majowej gali we Wrocławiu

03 Kwiecień 2016
0
Paweł Pawlak podpisał kontrakt z FEN, Zontek trzecim zawodnikiem z opcją walki o pas na majowej gali we Wrocławiu


Na wczorajszej konferencji prasowej Fight Exclusive Night podczas pierwszego Forum MMA, ogłoszono kilka istotnych dla fanów informacji. Na majowym FEN 12 zobaczymy kolejnego zawodnika z przeszłością w federacji UFC – Pawła Pawlaka (11-2), a do grona pojedynków o pas dołączył Marcin Zontek (16-9-2NC). To nie koniec wieści z obozu dolnośląskiej organizacji.

Po Marcinie Bandelu z którym nota bene mamy video wywiad, Paweł Pawlak jest kolejnym reprezentantem naszego kraju i byłym zawodnikiem UFC, który zdecydował się podpisać umowę z FEN. Od czasów zakończenia kontraktu z amerykańskim pracodawcą, w życiu zawodowym „Plastinha” zmieniło się kilka istotnych szczegółów, takie jak nowy klub po odejściu z GBŁ, a po drodze wypadły mu przynajmniej dwie możliwości startów, w tym debiut na ACB. Zobaczymy go ponownie już 20 maja we Wrocławiu.

Wspomniany Marcin Zontek to w tej chwili czołowy i najbardziej zasłużony fighter federacji FEN, bo stoczył pod jej banderą aż cztery pojedynki, wygrywając każdy z nich. Od dawna mówiło się o nim przez pryzmat mistrzowskiego pasa, a więc nie jest niespodzianką ani jego udział we wrocławskim FEN 12, ani fakt nadania pojedynkowi rangi walki o tytuł.

20 maja na karcie walk MMA pojawią się również Paweł Kiełek, Adam Golonkiewicz oraz Wojciech Janusz. Każdy z nich po przegranej, a więc zakładamy że będą zmotywowani i niebezpieczni.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x