Pierwsze słowa zwycięzców po UFC on FOX 19

17 Kwiecień 2016
Pierwsze słowa zwycięzców po UFC on FOX 19


Dzisiejsza gala udowoniła jak nieprzewidywalne bywa MMA. Podsumowanie 19-ej UFC on FOX zaczynamy od pierwszych słów i emocji jakie zwycięzcy przekazali światu chwilę po dzisiejszej wygranej w Tampie.

Glover Teixeira:

Oczekiwałem mocnego Rashada i dziękuję mu za walkę. Miałem zmierzyć się z Shogunem, ale on zgodził się ze mną zmierzyć, zaakceptował 5 rund i bardzo się z tego cieszę. jestem tu by walczyć, mogę to robić przez 5 rund, przez 3 rundy, walczę by skończyć rywala, nie potrzebuję nawet limitu czasowego. Nie dbam o to, jestem fighterem.
To jest właśnie tego typu biznes, gdzie idę po rywali aby ich skończyć. Mój idol Mike Tyson, tutaj załatwiamy interesy do końca. Wiedziałem, że zraniłem go prawą rękę, bo trochę ucierpiała. Wiedziałem więc, że go trafiłem. Czuję, że moje miejsce jest na szczycie. Anthony Johnson czeka na walkę, może zatańczymy? Zaróbmy trochę pieniędzy. Szanuję go, to wspaniały facet ale jesteśmy tu aby robić interesy. Zróbmy to.

Khabib Nurmagomedov:

Przez te 2 lata bez walki czułem się jak w więzieniu, a teraz jestem wreszcie wolny. Widzieliście jak niebezpieczny jestem, gdy jestem głodny walki. Bóg pozwolił mi wygrać, jestem zadowolony z powrotu. Dziękuję Javierowi Mendezowi, mojemu meksykańskiemu gangsterowi, wszystkim moim sparringpartnerom, jestem bardzo szczęśliwy.
Wielu twardzieli dostało oferty walki ze mną, dużo mówili gdy byłem kontuzjowany, ale gdy jestem zdrowy to nie wiem gdzie się podziali. Chciałbym jednocześnie oddać rywalowi szacunek, który wziął pojedynek w zastępstwie. Bardzo ci dziękuję. Rafael dos Anjos ostatnio wyzwał mnie na pojedynek. Dwa lata temu pokonałem cię jednogłośnie i skoro masz jakieś niezałatwione sprawy, to rozwiążmy je we wrześniu lub listopadzie w Nowym Jorku. Jestem gotowy na każdego i wszędzie.

Michael Chiesa:

To świetne uczucie. Kiedy poprosiłem o mocnego oponenta i on naprawdę taki był. Zamroczył mnie w 1 rundzie, ścinał moją nogę kopnięciami. Ale ja jestem tym groźniejszy, im dłużej trwa walka. Dlatego wiedziałem, że muszę przewalczyć swoje a na pewno się to opłaci. Jeżeli pozwolisz mi założyć w ten sposób ręce, to masz kłopoty. Jeżeli zamknę duszenie, to masz poważne kłopoty. Tony Ferguson, walka wieczoru, ty i ja kolego, zróbmy to. On tutaj był, to byłaby świetna walka wieczoru i świetne show dla kibiców. Mam w lato parę spraw, ale później czemu nie. On jest numerem 7, ja powinienem być gdzieś w okolicach nr 8 lub nr 5 po tym. Szukam mocnych pojedynków, chcę być najlepszy na świecie i jestem tu, aby to udowodnić.

John Dodson:

Ścinam ze 160 funtów do wagi muszej, jednak ostatecznie więcej sensu miało schodzić do 135 funtów, skoro wszyscy inni fighterzy z tej dywizji robią to samo. Tak, to ścinanie wagi mnie dobija. Cóż, żeli będę musiał wrócić do 125 i podjąć wyzwanie z Demetriousem Johnsonem, bo ten nie ma już więcej rywali i nie ma z kim walczyć, to będę zaszczycony.
Wiedziałem, że szybkość będzie miała znaczenie, a wszyscy znają moje motto „szybkość zabija” i to przemówiło dzisiaj za siebie. Co tam mieszkańcy Tampy, niech no Was usłyszę. Patrzycie na nowego mistrza. Cała dywizja nie jest taka mocna, są szybcy ale zamierzam sprawić, żeby moje imię wryło się tu na stałe i zdobyć pas. Hej, zapamiętajcie tę siłę, bo zamierzam to kontynuować. Hej, jeżeli chcecie spędzić ze mną trochę czasu to ja jadę do Disneylandu.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Nurmagomedov – RDA 2 – chętnie bym zobaczył.

  • AmrozowskiTo…

   Tak cwelu nie zobaczysz idź do swojej dziewczynki wojtka

   • Zawodnik32

    Kolego, masz za dużo zębów ?

 • Zawodnik32

  Nurmagomedov – RDA 2 – chętnie bym zobaczył.

 • mmamovieslap

  Namajunas vs Torres – to było żenujące widowisko, zawodniczek które mogą tak walczyć, ale na amatorskich zawodach. To miał być eliminator do walki o pas? Torres w 3 rundzie okopuje nogę? Namajunas bez przekonania walczy jakby ją siłą do oktagonu wnieśli. Ehhh.

  • W. Mrozowski

   Walka była naprawdę słaba, Dana pytany o ten pojedynek miał pokerową twarz. Przewinąłem pojedynek z nudów i za każdym kliknięciem obie stały w tej samej pozycji.