Slava Republic 1: Piotr Hallmann krokiem milowym dla rozwoju kariery Jasona Ponet

29 Kwiecień 2016
0
Slava Republic 1: Piotr Hallmann krokiem milowym dla rozwoju kariery Jasona Ponet

jason-ponet-wywiad-only1-wins

Każdemu kto przepuścił debiut Jasona Ponet w Polsce, zalecamy odpowiednią video lekturę celem nadrobiania zaległości. Jutro, utalentowany Francuz stoczy w Bojanie koło Gdyni najważniejszy pojedynek gali Slava Republic, gdzie zmierzy się z Piotrem Hallmannem na jego własnym terenie. O tym jakiego rodzaju wyzwanie stanowi dla niego „Płetwal”, Jason opowiedział na łamach MMAnews.

Co oczywiste, Piotr stanowi dla mnie dobre wyzwanie w – swoją drogą – nowej kategorii wagowej dla mnie. Cieszę się, że już jutro stanę z nim twarzą w twarz.

Zapytany o powody zmiany dywizji wagowej, odpowiedział:

To jest mój debiut 70 kg w MMA. Chciałem to zrobić w dobrym stylu. Całość jest wynikiem porady trenera Fernanda Lopeza, a ja jedynie wypełniam jego polecenia.

Zmiana dywizji to również efekt wcześniejszej zmiany teamu na popularny we Francji MMA Factory.

Zmieniłem klub MMA ponieważ chcę poczynić kolejny krok w karierze. Czasami jeżeli chcesz dokonać zmian na lepsze, musisz sprawić żeby coś się wydarzyło. Przeprowadzka do Paryża, treningi z najlepszymi francuskimi zawodnikami, to właśnie mój wybór.

Zapytany o poziom motywacji Piotra Hallmanna po przygodzie z UFC, Francuz już po spotkaniu z Polakiem, odpowiedział bez wahania:

Oczywiście (będzie wysoki). Piotr walczy u siebie w domu z kimś, kto nie chce mu pozwolić wyjść z tego zwycięsko. Poza tym wygląda jakby wrócił na właściwe tory. Ale ja również, chcę na poważnie wrócić na właściwy tor, dlatego wyjątkowo mocno przygotowywałem się do tego starcia. Zobaczymy, z pewnością będzie to interesująca walka której nie możecie przegapić.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o