UFC zorganizuje gale w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii do końca tego roku

08 Kwiecień 2016
0
UFC zorganizuje gale w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii do końca tego roku

Foto: The Sun

Foto: The Sun


W rozmowie z „The Sun”, wiceprezydent i generalny menadżer na Europę, James Elliott zdradził, że UFC zorganizuje kolejne, dwie gale na Starym Kontynencie jeszcze przed końcem 2016 roku.

Z jednej strony szkoda, że UFC nie zawita w tym roku do Polski, a z drugiej strony do Niemiec oraz do Wielkiej Brytanii nie jest daleko mając na względzie połączenia lotnicze. James Elliott zdradził najbliższe plany jeśli chodzi o Europę.

W trzecim kwartale UFC wróci do Niemiec. Nie wiemy jeszcze w jakim mieście ale wracamy do Niemiec, cały czas zwiększamy swoją obecność na tym rynku. Od czasu poprzedniej gali, podpisaliśmy umowę z największą komercyjną telewizją niemiecką Pro 7. Mamy tam wielu parterów medialnych, wiemy więc, że bilety zostaną bardzo szybko sprzedane. To będzie dla nas kluczowy rynek. Do tego, w 4 kwartale zrobimy kolejną galę i chcemy żeby odbyła się ona na terenie Wielkiej Brytanii.

James Elliott odniósł się do sytuacji odnośnie organizacji gal w innych europejskich miastach:

Mamy wiele dobrych miejsc które chcielibyśmy ponownie odwiedzić jak Sztokholm, Londyn czy Dublin. Wiemy, że w tych miastach fani będą stać za nami murem, wiemy że zostaniemy dobrze przyjęci przez fanów. Jest naprawdę ciężko ponieważ musimy myśleć o takich właśnie miastach ale również o nowych rynkach. Idealny scenariusz to taki, że mamy listę miejsc w których jesteśmy pewni, że się pojawimy i zostaniemy dobrze odebrani.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o