Dominick Cruz kończy trylogię z Uriah Faberem jednogłośnym zwycięstwem na UFC 199

05 Czerwiec 2016
0
Dominick Cruz kończy trylogię z Uriah Faberem jednogłośnym zwycięstwem na UFC 199

cruz-punch-faber3

And still! Dwa jeden dla Dominicka Cruza, który udowodnił, że jest lepszy od Uriah Fabera również w trzecim starciu z pasem jako główną nagrodą. Przed chwilą „Dominator” pokonał odwiecznego wroga na terenie wroga i zrobił to w bardzo dobrym stylu.

Zanim sędziowie ogłosili jednogłośne zwycięstwo Dominicka, ten zdążył porządnie wypunktować Fabera, kilkukrotnie posyłając go nawet na deski. Obaj są znani z wytrzymałości na zadane rany, dlatego nie dziwi, że decyzja ostatecznie skończyła w rękach arbitrów. Oto, jak pojedynek skomentował mistrz:

Nie jestem zaskoczony jego postawą. Uriah jest mistrzem a za mistrzostwem idzie twardy charakter. Każdy w oktagonie tutaj jest twardy. Moja poprzednia walka nie była na 100%, miałem nie rok a trzy lata przerwy. Rdza ringowa nie istnieje, to jest w głowie, nie słuchajcie nikogo, kto mówi że jest inaczej.
W samej walce nie było niczego zaskakującego. Ciesze się, że tu jestem i znowu współzawodniczę. Myślałem przez moment, że to utraciłem. Musisz wierzyć w to, bez względu na to co ci mówią ludzie.

Swoje trzy grosze dodał również przegrany Uriah Faber:

Szacunek dla Cruza, złapał mnie w 2 rundzie. Nie tak mocno jak Cody „No Love” ale wciąż. Miałem perfekcyjną walkę, Dominick był dzisiaj lepszy ode mnie. Mój game plan polegał na tym, że miałem wywierać presję. Nie spodziewałem się, że zrobi zapaśniczo w 1 rundzie.
To była niesamowity sen, trwający 13 lat. Być tu w Kalifornii, kocham Was, kocham Cie mamo. Nie mogę powiedzieć tego teraz (o końcu kariery). To dla mnie pasja, muszę pomyśleć, zrobić przerwę i zastanowić się nad tym co dalej. Oserwujcie Cody’ego No Love, jest gotowy na walkę o pas.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o