TUF 23: Drużyna Joanny Jędrzejczyk przegrywa po raz szósty. Rozemocjonowana mistrzyni nazywa sędziów "idiotami" (+video)

02 Czerwiec 2016
2
TUF 23: Drużyna Joanny Jędrzejczyk przegrywa po raz szósty. Rozemocjonowana mistrzyni nazywa sędziów "idiotami" (+video)

jamie-cooper-jedrzejczyk-tuf23

Szósta przegrana z rzędu wyprowadziłaby z równowagi każdego, zwłaszcza gdy zwycięstwo wymknęło się po dość kontrowersyjnej decyzji sędziów punktowych. Po walce swojej podopiecznej, wściekła Joanna Jędrzejczyk podeszła do sędziów punktowych dając upust swoim emocjom. „Dlaczego jej to zrobiliście? $%#!@% idioci.” – powiedziała mistrzyni chwilę po większościowym zwycięstwie Amandy Cooper.

Runda 1.
Moyle rozpoczęła mocną serią, co przerodziło się w wymianę. Jamie trafia i wytrąciła tym samym rywalkę z równowagi. Goniąc ją, kontroluje środek i szuka kolejnych ciosów, wchodząc po chwili w klincz. Cooper broni obalenia i zrywa po chwili uchwyt. Moyle nadal szuka trafienia i o włos mija się z kopnięciem frontalnym od Amandy. Ta trafia chwilę później kilkoma mocnymi, ale Jamie idzie przed siebie. Widać w pewnym momencie, że szuka obalenia ale i tak udaje się jej wejść w tempo za dwie nogi, obalając Cooper, która zakłada trójkąt. Moyle ucieka i wpada w kimurę. Kontynuuje obronę ale prawie dała się przetoczyć. Jamie wchodzi do półgardy i kończy rundę seriami ciosów z góry.

Runda 2.
Cooper zaczyna od boksu, by po chwili przechwycić nogę kopiącej przeciwniczki i obalić ją na ziemię. Najpierw wchodzi do półgardy, a za chwilę do pozycji bocznej. Amanda posyła kilka kopnięć z dołu i wykorzystuje moment do ucieczki. Stamtąd klinczuje i jednym z ciosów rozcina łuk brwiowy od Jamie. Ta mocno krwawi, by za chwilę otrzymać jeszcze kilka ciosów. Ratuje się próbą obalenia, ale ostatecznie ląduje na plecach. Ostatnie 1,5 minuty to rzeźnia przez G&P Cooper, która wbija ją w ziemie kolejnymi ciosami. Sędziowie rezygnują z opcji dogrywki i przyznają większościowe zwycięstwo dla Amandy Cooper.

Po wszystkim Joanna Jędrzejczyk nie mogła uwierzyć, że sędziowie nie przyznali chociaż dogrywki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

CO to za serial? Klan?

moon
Gość
moon
Offline

CO to za serial? Klan?