Oli Thompson zapowiada pełną gotowość do lipcowej walki z Mattem Mitrione w Londynie

26 Czerwiec 2016
Oli Thompson zapowiada pełną gotowość do lipcowej walki z Mattem Mitrione w Londynie

oli-thompson-hands-wrapped

To niesamowite jak szybko życie w ogóle i życie zawodnika MMA, potrafi przybrać zupełnie nowy obrót. Po zrezygnowaniu z usług Oli’ego Thompsona (17-8) przez federację KSW, Brytyjczyk od grudnia pozostawał bez walki. Na weekendowym Bellatorze okazało się, że były strongman podpisał intratny kontrakt na lipcową galę w Londynie, gdzie zmierzy się z Mattem Mitrione. W rozmowie z portalem MMAnews, Oli przekazał nam kilka myśli odnośnie walki i nowej umowy.

Od odrzucenia mojej kandydatury przez Fedora i Minakova, trenowałem tak czy inaczej, żeby zdobyć jakąś okazję. Jakieś kilka tygodni temu pojawiła się rozmowa na temat możliwości walki na Bellatorze w Londynie, a mój kontrakt z nimi opiewa na kilka pojedynków. Poleciałem więc do Stanów Zjednoczonych na foto sesję i zobaczyć galę. Walka z Mitrione została dopięta na miejscu, gdy akurat zdobył przeraźliwie szybkie zwycięstwo. Więc pojedynek ustalono na ostatnią chwilę, ale będę gotowy.

Po poważnych turbulencjach związanych z kartą walk gali Bellator 158, jako mieszkaniec pobliskiego Londynu, Thompson będzie atrakcyjnym dodatkiem do rozpiski, co zdaje się potwierdzać:

Cóż, mam taką nadzieję. Matt przywiezie ze sobą sporo światowego doświadczenia, a ja jestem numerem 1 kategorii ciężkiej w Anglii. Mam za sobą pięć międzynarodowych zwycięstw i do tego mieszkam blisko Londynu. Pamiętajmy, że nie jestem w niczym zastępstwie, jestem dodatkiem do karty.

Fighterzy reagują bardzo różnie, gdy wracają po kontrakcie z UFC, ale jego kolejny rywal potrzebował zaledwie 3:22 minuty, aby zaprezentować się na nowym kontrakcie. Nie obyło się jednak bez problemów:

Matt zaliczył knockdown po 30 sekundach! Jakoś udało mu się zregenerować, następnie trafił solidnym uderzeniem, wygrywając tym samym walkę. Wydawał się w świetnej formie, był zwinnym i szybkim ciężkim.

Na koniec rozmowy Oli zdradził nam, że spodziewał się iż Matt Mitrione będzie większych rozmiarów niż wydaje się w TV, a to zawsze dobry znak. Gala Bellator 158 już 16 lipca w Londynie.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Powodzenia Oli. Obyś nie leżał na dechach jak z McDermottem.

 • Zawodnik32

  Powodzenia Oli. Obyś nie leżał na dechach jak z McDermottem.

 • Cain

  no trzymam kciuki bo jakoś darzę sympatią gościa, chociaż mocno pechowy bywa

 • NIC

  oby się kasa zgadzała

 • NIC

  oby się kasa zgadzała