Rampage chce ekscytujących, komercyjnych pojedynków. Otwarty również na formułę kick bokserską Bellatora

28 Czerwiec 2016
Rampage chce ekscytujących, komercyjnych pojedynków. Otwarty również na formułę kick bokserską Bellatora

rampage-jackson-tape

W najnowszym odcinku The MMA Hour, zwycięzca piątkowego Bellatora – Quinton Jackson, zapowiedział szybki powrót do klatki. Piątkowe zwycięstwo z Satoshim Ishii to wg niego początek tego, co on sam i fani chcieliby oglądać. Jeszcze w klatce, tuż po wygranej z Japończykiem, zapowiedział szybki powrót, co właśnie ponownie potwierdził.

Chciałbym zrobić jakieś dwa lub trzy tygodnie przerwy i wrócić z widocznymi mięśniami brzucha. Tęsknię za nimi.

Choć nie ma nikogo oficjalnie na celowniku, Amerykanin samemu ma pomysł jak wykorzystać 38 lat i długą karierę jako atut:

Mogę teraz zmierzyć z Mitrionem, który kiedyś nie chciał ze mną walczyć. W tym momencie chcę walczyć z każdym, nawet z Fedorem, choć jesteśmy przyjaciółmi. Nie zawsze chodzi o to, żeby walczyć z młodymi, głodnymi pojedynków rywalami. Czasami chodzi też o coś, co potrafi dodatkowo ekscytować. Jeżeli byłbym promotorem lub „matchmakerem”, zestawiałbym najlepsze walki.
Bellator jest w porządku, ale ja nie zestawiałbym siebie z Satoshim, który walczył przestraszony. Matt Mitrione nie bałby się ze mną zmierzyć. To byłaby wojna w stójce. Co prawda padłby w 1 rundzie, tak jak widzieliśmy to ostatnio. Nie wiem jak on z tego wyszedł. Miał szczęście.

Teraz, gdy Bellator łączy kick boxing i MMA, ta pierwsza formuła również wydaje się atrakcyjna:

Jest sporo interesujących rzeczy, które mógłbym teraz zrobić. Bellator ma teraz swoje kick bokserskie walki. To mi się podoba. Sporo dobrych walk, które można by zestawić.

Komentarze

 • joy

  chce zarobić

 • joy

  chce zarobić

 • nono

  przynajmniej ma świadomość swojej showmeńskiej roli w mma

 • nono

  przynajmniej ma świadomość swojej showmeńskiej roli w mma